0

UAP-AC-SHD – najnowsze rozwiązanie Ubiquiti

Ubiquiti trzyma poziom. Producent właśnie poinformował o wprowadzeniu na rynek nowego urządzenia z niezwykle popularnej serii UniFi. UAP-AC-SHD zaspokaja potrzeby środowisk wymagających szczególnej ochrony i najlepszej wydajności.

O korzyściach wynikających z wykorzystania rozwiązań Ubiquiti rozpisywaliśmy się już niejednokrotnie. Producent ma spore grono fanów, a popularność oferowanych urządzeń systematycznie rośnie. Nic dziwnego – ich poziom, korzystna cena i niezawodność zachęcają do zakupu. Nowy model z serii UniFi ma spore szanse powtórzyć sukces poprzedników.

Inteligentne działanie

UAP-AC-SHD jest pierwszym punktem dostępowym UniFi 802.11ac Wave 2 z rozszerzoną ochroną. Świetnie sprawdza się w szpitalach, bankach, na uczelniach i wszędzie tam, gdzie gromadzona jest spora ilość danych do zaszyfrowania. Model jest wyposażony w ultranowoczesne rozwiązania. airView analizuje dostępne kanały RF bez wpływu na wydajność czy zakłócanie działań klienta. Narzędzie airTime analizuje pakiety Wi-Fi, pozwalając na wgląd w czasie rzeczywistym, dzięki czemu UniFi AC SHD AP może automatycznie dobrać najlepszy kanał do optymalizacji wydajności w całej instalacji.

Pełne bezpieczeństwo

Rozwiązanie działa jako WIPS (Wireless Intrusion Prevention System) i WIDS (Wireless Intrusion Detection System). Stale monitoruje wszystkie dostępne kanały Wi-Fi i chroni przed zagrożeniami. Łączy technologię MU MIMO 802.11ac Wave 2, dzięki czemu może komunikować się z wieloma klientami w tym samym czasie, znacznie zwiększając przepustowość użytkowników i ogólny poziom obsługi.

Komfortowa obsługa

UAP-AC-SHD bazuje na komfortowym, skalowalnym systemie UniFi, który pozwala kontrolować wiele lokalizacji na całym świecie z poziomu pojedynczego interfejsu dostępnego za pośrednictwem internetu lub sieci lokalnej.

Porównanie

UAP‑AC‑PRO UAP‑AC‑HD UAP‑AC‑SHD
Dimensions ∅196.7 x 35 mm ∅220 x 48.1 mm ∅220 x 48.1 mm
Environment Indoor/Outdoor Indoor/Outdoor Indoor/Outdoor
2.4 GHz Radio Rate 450 Mbps 800 Mbps 800 Mbps
5 GHz Radio Rate 1300 Mbps 1733 Mbps 1733 Mbps
PoE Mode 802.3af PoE/802.3at PoE+ 802.3at PoE+ 802.3at PoE+
Ports (2) 10/100/1000 Ethernet (2) 10/100/1000 Ethernet (2) 10/100/1000 Ethernet
Wi‑Fi Users 200 Users 500+ Users 500+ Users
airTime  ✕  ✓
airView  ✕  ✓
WIPS  ✕  ✓

Dowiedz się więcej

Rozwiązanie UAP-AC-SHD pojawi się u nas już wkrótce! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na jego temat, skontaktuj się z nami telefonicznie – +48 32 420 92 40 lub mailowo – networking@senetic.pl.

.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.