0

Jak zacząć korzystać z Office 365? Przypisywanie licencji

Jeżeli kupiłeś Office 365, pracę z usługą możesz rozpocząć niemal natychmiast. Od korzystania z funkcjonalności rozwiązania Microsoft dzieli Cię tylko kilka kroków.

Jak zacząć pracę z Office 365? Wyjaśnia Konrad, nasz specjalista rozwiązań chmurowych Microsoft:

Po zalogowaniu się oraz przypisaniu licencji do użytkownika, można rozpocząć korzystanie z Office 365 i mieć dostęp do wszystkich usług dostępnych w ramach zakupionego planu.

Dlaczego Office 365?

Office 365 jest usługą usprawniającą funkcjonowanie firmy, umożliwiając pracę z każdego miejsca i urządzenia. W zależności od wybranego planu, użytkownicy otrzymują dostęp m.in. do biznesowej poczty, Skype for Business czy SharePoint Online. Office 365 to także aplikacje ułatwiające zarządzanie zadaniami i rezerwacjami. Usługa obejmuje plany uwzględniające potrzeby i możliwości zarówno małych, jak i średnich oraz dużych firm. Wybierz plan dopasowany do oczekiwań Twojej organizacji i przekonaj się, ile zyskasz! Aby poznać Office 365, odwiedź naszą stronę.

Potrzebujesz wsparcia przy wyborze planu? Skontaktuj się z nami telefonicznie 32 420 92 20 lub mailowo office365@senetic.pl. Odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy szczegóły.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Agnieszka Radwańska

Odkąd rozpoczęła swoją przygodę z branżą IT, innowacyjne rozwiązania oraz technologiczne nowinki stały się głównym centrum zainteresowania. Najnowszymi informacjami oraz ciekawostkami ze świata nowoczesnych technologii chętnie dzieli się z innymi użytkownikami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.