0

Office 365 Bezpieczna Firma, czyli sprawne działanie i skuteczna ochrona danych

Wiesz, że aż 66% pracowników korzysta z prywatnych urządzeń, wykonując zadania służbowe? Nie byłoby w tym nic niepokojącego, gdyby każdy pracodawca wiedział, co dzieje się wtedy z danymi jego firmy. Brak kontroli prowadzi do poważnych problemów z efektywnym działaniem biznesu i obsługą klientów, a w efekcie do utraty płynności finansowej. W odpowiedzi na potrzeby nowoczesnych firm powstał pakiet, który rozwiązuje ten problem. Dodatkowo obejmuje szereg narzędzi, które usprawniają działanie pracowników. Poznajcie Office 365 Bezpieczna Firma.

Wykorzystywanie prywatnych urządzeń do pracy wpisuje się w popularny trend BYOD, który jest jednym z wiodących zjawisk technologicznych w biznesie. Pracownicy korzystają zarówno z laptopów, jak i smartfonów czy tabletów. Wysyłają wiadomości, otwierają dokumenty, korzystają z aplikacji i wykonują wiele innych czynności, które mogą narazić cenne firmowe dane. Aby zapewnić im bezpieczeństwo i pozwolić pracownikom na swobodne, efektywne działanie wystarczy wykorzystać możliwości pakietu Bezpieczna Firma, który oferuje nie tylko ochronę, ale i łatwiejszą pracę.

Łatwiej dzięki Office 365 Business Premium

W skład pakietu wchodzi popularny i wykorzystywany w firmach na całym świecie Office 365, który obejmuje aplikacje pakietu Office – Word, Excel, OneNote, PowerPoint, Publisher, Access – do instalacji na maksymalnie 15 urządzeniach, pocztę biznesową, firmowy intranet i narzędzia ułatwiające współpracę, m.in. Yammer, Planner, Teams i Delve.

Bezpieczniej dzięki zaawansowanej ochronie

Poza funkcjonalnościami Office 365 pakiet obejmuje także rozwiązania chroniące dane firmy. Dzięki możliwościom Enterprise Mobility+Security pracownicy mają bezpieczny dostęp do zasobów firmy z dowolnego miejsca i urządzenia, a administratorzy mogą zarządzać ich kontami, aplikacjami i urządzeniami przy wykorzystaniu tego samego loginu i hasła. Mogą też szyfrować pliki, zabezpieczając je przed wyciekiem i instalować firmowe aplikacje na urządzeniach wybranych przez pracowników.

Zobacz, jak to działa

Testuj za darmo

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o pakiecie Bezpieczna Firma, poznać jego możliwości i testować za darmo przez 30 dni, skontaktuj się z nami pod nr tel. +48 32 420 92 20 lub mailem office365@senetic.pl.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie: http://lp.senetic.pl/office-365-business-premium-bezpieczna-firma.

Źródło danych wykorzystanych w materiale: CEB The Future of Corporate ITL: 2013-2017.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.