1

VMworld 2017 Europe

Po raz kolejny mieliśmy przyjemność uczestniczyć w konferencji VMworld. Wydarzenie każdego roku cieszy się dużą popularnością, zapewniając sporą porcję wiedzy i nowinek ze świata VMware.

– VMworld 2017 to możliwość spotkania ludzi z całego świata. Jest to okazja do dyskusji na temat problemów, z którymi borykamy się w świecie IT, poznania ewentualnych rozwiązań, podzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem. Każda sesja dawała możliwość zdobycia nowych umiejętności – od technicznych, sprzedażowych aż po marketingowe. Podczas VMworld mogliśmy się też dowiedzieć, w jakim kierunku zmierza przyszłość IT – podsumowuje swój udział w VMworld 2017 Marta Kulawik, specjalizująca się w rozwiązaniach VMware w Senetic.

Co nowego w świecie VMware?

Wiodącymi tematami konferencji odbywającej się w Barcelonie były kwestie związane z integracją chmur publicznych, cyfrowymi miejscami pracy, przekształcaniem sieci i bezpieczeństwem oraz modernizacją centrów danych. Nie zabrakło też informacji o przyszłości VMware i rozwiązaniach chmurowych wpisujących się w strategię firmy.

Konferencja VMworld 2017 przyniosła szereg nowości. Jedną z nich jest VMware vCloud NFV-OpenStack, rozwiązanie zawierające dystrybucję VMware Integrated OpenStack-Carrier Edition, która oparta została na wydaniu OpenStack Ocata. Pojawiły się też wiadomości o VMware Cloud on AWS – usłudze na żądanie umożliwiającej uruchamianie aplikacji w obrębie środowisk chmury opartych na vSphere z dostępem do usług AWS, vCloud Suite 2017, który zapewnia jeszcze wyższy poziom skuteczności i kontroli, vRealize Automation 7.3 usprawniającym integrację z infrastrukturą VMware SDDC i publicznymi punktami końcowymi chmury czy vRealize Suite 2017, najnowszej edycja vRealize Operations 6.6 i vRealize Automation 7.

VMworld 2017 to też nowości obejmujące Horizon Cloud, VMware Cloud Services, VMware AppDefense, VMware Pivotal Container Services czy VMware vSphere Integrated Containers 1.2. W trakcie konferencji poinformowano o zawarciu przez VMware i Vodafone Group umowy o licencjonowaniu oprogramowania zapewniającego dostęp do produktów i technologii VMware.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Agnieszka Radwańska

Odkąd rozpoczęła swoją przygodę z branżą IT, innowacyjne rozwiązania oraz technologiczne nowinki stały się głównym centrum zainteresowania. Najnowszymi informacjami oraz ciekawostkami ze świata nowoczesnych technologii chętnie dzieli się z innymi użytkownikami.

Liczba komentarzy: 1

  1. Nowości raczej kosmetyczne, aniżeli rewolucyjne:) Ale i tak żałuję, że nie dałem rady w tym roku:) Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.