0

CRS317-1G-16S+RM, SXTsq Lite5 i wAP LTE – MikroTik prezentuje nowości

MikroTik odświeża ofertę. Producent poinformował o wprowadzeniu na rynek nowoczesnego Cloud Router Switch 317-1G-16S+RM, kompaktowego SXTsq Lite5 i wytrzymałego bezprzewodowego punktu dostępowego wAP LTE.

CRS317-1G-16S+RM

Pierwsze z rozwiązań – nowy Cloud Router Switch 317-1G-16S+RM to przeznaczone do montażu w szafie Rack zaawansowane rozwiązanie sieciowe pozwalające na wykorzystanie możliwości warstwy trzeciej. Model jest wyposażony w 16 portów SFP+ dla wysokowydajnej łączności 10GbE. Posiada chip nowej generacji, gwarantujący szybką transmisję we wszystkich portach. Nowe funkcjonalności, takie jak oparty na sprzęcie MSTP (Spanning Tree Protocol) i LACP (Link Aggregation) zapewniają zwiększoną ochronę i wydajność na profesjonalnym poziomie dla wymagających sieci. Dzięki pasywnemu chłodzeniu urządzenie pracuje wyjątkowo cicho. Rozwiązanie pozwala na pracę z systemem operacyjnym RouterOS lub SwOS. Posiada dwa redundantne zasilacze.

SXTsq Lite5

Kolejna nowość to kompaktowe urządzenie bezprzewodowe RBSXTsq5nD ze zintegrowaną anteną, przeznaczone do pracy na zewnątrz. Model sprawdza się przy połączeniach punkt-punkt aż do 12 km lub jako urządzenie CPE. Wyróżnia je niewielki rozmiar, łatwy montaż i wodoodporność. Podobnie jak w poprzednim modelu z tej serii SXT Lite5 posiada wbudowaną antenę 16dBi, jednak dzięki poprawie jej konstrukcji nowa wersja jest dwa razy cieńsza. SXTsq Lite5 jest wyposażony w port 10/100Mbit.

Porównanie z wcześniejszą wersją:

wAP LTE

Ostatnią z nowości jest niewielki, wodoodporny bezprzewodowy punkt dostępu RBwAPR-2nD&R11e-LTE z wbudowanym slotem miniPCI, który wspiera 2G, 3G i 4G (LTE). Rozwiązanie posiada jeden port 10/100 Ethernet LAN dla urządzeń przewodowych. Może być montowane na zewnątrz, w pojazdach i w jakichkolwiek innych miejscach, w których potrzebny jest dostęp z telefonu lub komputera. Dzięki podstawce można je umieścić również w pomieszczeniach (co widać na zdjęciu głównym).

Szczegóły

Pełną ofertę MikroTik znajdziecie na naszej stronie www.senetic.pl/mikrotik. Więcej informacji nt. rozwiązań producenta chętnie udzielą nasi specjaliści. Zachęcamy do skontaktowania się z nim pod nr tel. +48 32 420 92 40 lub networking@senetic.pl.

.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.