0

Bezpieczniej w chmurze – szybka migracja baz SQL wraz z aplikacjami

Chmura cieszy się coraz rosnącą popularnością. Użytkownicy rozwiązań bazujących na chmurze mają większą świadomość dotyczącą m.in. bezpieczeństwa. Dane są skutecznie chronione, co jest kwestią priorytetową dla każdego biznesu, bez względu na jego wielkość. Również ze względu na bezpieczeństwo warto rozważyć migrację baz SQL do chmury

Wieloletnie doświadczenie pozwala oferować bezpieczne i skuteczne usługi wspierające klientów podczas realizacji dużych, złożonych projektów IT. W ramach szybkiej migracji baz danych do chmury proponujemy konsulting przedwdrożeniowy oraz przenoszenie wraz z bazami całych aplikacji opartych na Java.

Konsulting przedwdrożeniowy

Dzięki usłudze konsultingu przedwdrożeniowego możliwe jest zaplanowanie procesu związanego z przeniesieniem infrastruktury do chmury. Wszystko w sposób bezpieczny i jednocześnie w jak najmniejszym stopniu wpływający na działalność biznesową klientów. Konsulting przedwdrożeniowy obejmuje opracowanie architektury warstwy bazodanowej na potrzeby aplikacji działających w chmurze dla małych i dużych systemów, a także wdrażanie rozwiązań bazodanowych na potrzeby wysokodostępnych systemów działających w trybie 24/7, które wymagają bezpieczeństwa na najwyższym poziomie oraz maksymalnej dostępności danych. Nasza oferta to także tworzenie i zarządzanie środowiskami bazodanowymi na potrzeby raportowania (w postaci replik baz produkcyjnych lub odpowiednio przygotowanych hurtowni danych) z uwzględnieniem potrzeb wydajnościowych.

Przenoszenie do chmury aplikacji opartych na Java

Skuteczne i efektywne przenoszenie do chmury kompletnych, złożonych aplikacji opartych na Java to kolejny obszar naszej działalności. Usługa obejmuje projektowanie i budowę mechanizmów automatycznego wdrażania i skalowania aplikacji w chmurze z użyciem narzędzi typu TeamCity, Puppet, Foreman, Doker itp., opracowanie i wdrażanie rozwiązań opartych o architekturę mikrousługową. Oferujemy również wdrożenia podsystemu logowania na potrzeby zbierania logów infrastrukturalnych oraz aplikacyjnych dla chmury.

Pomoc przy innym projekcie?

Proponując szybką migrację baz SQL do chmury, pracujemy także przy innych projektach. W razie pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego +48 32 420 92 19 lub mailowego cloud@senetic.com.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Agnieszka Radwańska

Odkąd rozpoczęła swoją przygodę z branżą IT, innowacyjne rozwiązania oraz technologiczne nowinki stały się głównym centrum zainteresowania. Najnowszymi informacjami oraz ciekawostkami ze świata nowoczesnych technologii chętnie dzieli się z innymi użytkownikami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.