0

Prezentujemy Ubiquiti LBE-5AC-Gen2 i NBE-5AC-Gen2 – unboxing

NBE-5AC-Gen2

Oferta Ubiquiti jest systematycznie poszerzana. Producent uzupełnia swoje portfolio o nowoczesne urządzenia, które są dostosowywane do zmieniających się wymagań użytkowników. Tym razem prezentujemy urządzenia LBE-5AC-Gen2 i NBE-5AC-Gen2.

LBE-5AC-Gen2 i NBE-5AC-Gen2 to innowacyjne rozwiązania łączące wysoką wydajność i niezawodność działania. O urządzeniach opowiada Jacek Kotynia, nasz Business Development Manager.

LBE-5AC-Gen2

LiteBeam AC jest urządzeniem o lekkiej konstrukcji, zapewniającym daleki zasięg. LBE-5AC-Gen2 filtruje zakłócenia, dzięki czemu świetnie sprawdza się również w miejscach o dużym zagęszczeniu. Charakteryzuje się przepustowością 450+ Mbps. Montaż urządzenia przebiega łatwo, szybko i sprawnie.

NBE-5AC-Gen2

NBE-5AC-Gen2 to urządzenie należące do drugiej generacji produktów Ubiquiti serii airMAX CPE (Customer Premises Equipment). Rozwiązanie cechuje zwiększona wydajność oraz odporność na zakłócenia. Maksymalny poziom wzmocnienia anteny wynosi 19 dBi.

 

Szczegółowe informacje na temat LBE-5AC-Gen2 i NBE-5AC-Gen2 dostępne są na naszej stronie. Zachęcamy również do zapoznania się z pełną ofertą Ubiquiti oraz kontaktu z naszymi specjalistami: +48 32 420 92 40 i networking@senetic.pl.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Agnieszka Radwańska

Odkąd rozpoczęła swoją przygodę z branżą IT, innowacyjne rozwiązania oraz technologiczne nowinki stały się głównym centrum zainteresowania. Najnowszymi informacjami oraz ciekawostkami ze świata nowoczesnych technologii chętnie dzieli się z innymi użytkownikami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.