1

Nowe aplikacje Office 365. Microsoft wprowadza Connections, Listings i Invoicing

Microsoft nie przestaje udoskonalać jednego ze swoich flagowych produktów – rozwiązania Office 365. Właśnie poszerzył jego możliwości o aplikacje Connections, Listings i Invoicing, dzięki którym usługa zyska na kompleksowości, stanowiąc solidną podstawę sprawnie funkcjonujących firm.

Nowe aplikacje są dedykowane głównie małym i średnim firmom. Dołączyły do planu Office 365 Business Premium.

Microsoft Connections

E-mail marketing skutecznie wspiera sprzedaż, ale samo wdrożenie bywa nieco problematyczne. Connections pozwala na kreowanie profesjonalnych kampanii e-mail marketingowych za pomocą prostych narzędzi. Udostępnia gotowe szablony newsletterów i wiadomości dla klientów oraz moduł dołączania i wypisywania się z listy mailingowej. Posiadając rozbudowaną bazę odbiorców, można tworzyć segmenty skierowane do wybranych grup. Możliwe jest również śledzenie statystyk mailingów, co ułatwia planowanie kolejnych kampanii. Aplikacja jest dostępna w wersji webowej i mobilnej – na iOS i Androida.

Microsoft Listings

Listings pozwala firmom skuteczniej zaistnieć w sieci, a co za tym idzie – dotrzeć do większej liczby klientów. Umożliwia publikowanie w serwisach Facebook, Google, Bing i Yelp. Podczas aktualizacji profilu biznesowego w Listings, zmiany automatycznie pokazują się w innych miejscach. Nowe narzędzie pozwala też na monitorowanie opinii, co ułatwia zrozumienie potrzeb klientów i zwiększa zaufanie do firmy.

Microsoft Invoicing

Ostatnia z nowości – Invoicing – to ukłon w stronę żmudnych procesów związanych z fakturowaniem. Narzędzie pozwala szybko tworzyć, śledzić i przetwarzać faktury. Może być też wykorzystywane do kreowania profesjonalnych kosztorysów. Aplikacja współpracuje z systemem PayPal, wspierając płatności za pomocą kard kredytowych. Jest dostępna w wersji webowej i mobilnej – na iOS i Androida.

Na razie aplikacje trafią w wersji preview do subskrybentów Office 365 Business Premium w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Kanadzie. Poinformujemy Was, jak tylko pojawią się w Polsce. Jeśli chcecie sprawdzić, co zawierają plany Office 365, zapraszamy na https://office365.senetic.pl/.

.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Liczba komentarzy: 1

  1. Microsoft musi się starać bo darmowa konkurencja ma coraz więcej funkcji. A przywiązanie do pakietu Office przestaje mieć znaczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.