0

Microsoft: Senetic liderem sprzedaży rozwiązań chmurowych dla MŚP w Polsce

Drugi kwartał 2017 roku okazał się dla nas wyjątkowo udany. Jednym z powodów do radości jest pierwsze miejsce w rankingu firm zajmujących się sprzedażą rozwiązań chmurowych Microsoft dla małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce.

– Niezależnie od czynników wpływających na końcową klasyfikację, konkurs na partnera roku jest jednym ze sposobów na zmierzenie pozycji rynkowej. Cieszy nas, że z roku na rok wypadamy w nim coraz lepiej. Przed nami ostatni kwartał, w którym na pewno powalczymy o zwycięstwo – podkreśla Konrad Nieboj, nasz Microsoft Cloud Team Leader.

Technologia dla wszystkich

Pierwsze miejsce jest dla nas sygnałem, że zmierzamy w dobrym kierunku. Wierząc w prostą, intuicyjną technologię, która jest dostępna dla każdego i dopasowuje się do stylu pracy użytkownika, pomagamy skracać dystans między możliwościami mniejszych firm a korporacjami, których narzędzia były wcześniej zarezerwowane tylko dla największych. Konfigurujemy, migrujemy i wdrażamy rozwiązania Microsoft w oparciu o fachową wiedzę naszych specjalistów. Zapewniamy profesjonalne wsparcie i szkolenia, dzięki którym użytkownicy mogą w pełni wykorzystać potencjał chmury.

Rozwój, priorytety

Nasz sukces to także Wasza zasługa i to właśnie Wy mobilizujecie nas do intensywnego rozwoju. Łatwiejsza komunikacja, sprawniejsza praca czy bezpieczniejsze przechowywanie danych w Waszych środowiskach sprawiają, że nasza praca ma sens. Sami korzystamy z usług Microsoft i wiemy, że sprawdzone, nowoczesne i skalowalne rozwiązania to podstawa efektywnego biznesu. Pierwsza pozycja w rankingu to dla nas ogromny zaszczyt. Poza wyróżnieniem możemy pochwalić się tytułem Direct Partnera w programie Cloud Solution Provider i 16 złotymi kompetencjami producenta.

Wsparcie

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej nt. rozwiązań chmurowych Microsoft, zapraszamy na naszą stronę poświęconą Office 365 (https://office365.senetic.pl/) i Azure (https://azure.senetic.pl/). Zachęcamy też do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania. Znajdziecie ich pod nr tel. +48 32 420 92 11 i mailem office365@senetic.com.

.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.