0

Microsoft 365 – nowy pakiet, spójne spojrzenie na biznes

Satya Nadella podczas Microsoft Inspire 2017/ Źródło: Microsoft

Podczas trwającej w Waszyngtonie konferencji Microsoft Inspire firma poinformowała o planach wprowadzenia na rynek nowego rozwiązania – Microsoft 365. Pakiet łączy możliwości Office 365, Windows 10 i Enterprise Mobility + Security. – To ruch w dobrą stronę, przedsiębiorstwa cenią prostotę licencjonowania i kompleksowość – podkreśla Konrad Nieboj, nasz ekspert od rozwiązań chmurowych Microsoft.

Nowy pakiet Microsoft powstał, by usprawnić działania przedsiębiorstw i ułatwić użytkownikom pracę z dowolnego miejsca. Dzięki temu mogą aktywnie uczestniczyć w cyfrowej transformacji, wykorzystując elementy podnoszące bezpieczeństwo i konkurencyjność firmy. – Microsoft zaoferował klientom kompleksowe rozwiązanie, które pozwala na korzystanie z szeregu usług biznesowych podnoszących produktywność i poziom ochrony danych przy zakupie zaledwie jednej licencji – tłumaczy specjalista Senetic.

Microsoft 365 Business

Usługa będzie dostępna w dwóch wersjach – Business i Enterprise. Pierwsza z nich jest dedykowana małym i średnim przedsiębiorstwom. Obejmuje Office 365 Business Premium oraz rozwiązania do ochrony oraz zarządzania urządzeniami i aplikacjami wykorzystującymi Windows 10. Ma wspierać działanie sektora IT i wdrażanie kolejnych stanowisk.

Microsoft 365 Enterprise

Pakiet Enterprise łączy możliwości Office 365, Windows 10, Secure Productive oraz Enterprise Mobility + Security na poziomie dostosowanym do rozbudowanych przedsiębiorstw. Wersje testowe usług trafią na rynek już w sierpniu. Finalne mają się pojawić jesienią. Cena miesięcznej subskrypcji planu Business ma wynosić 20$. Spójny pakiet pozwoli firmom na jeszcze większą elastyczność, bezpieczeństwo i komfortowe zarządzanie licencjami.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.