0

UF-Nano – wysokowydajny GPON CPE Ubiquiti

Ubiquiti przyzwyczaiło użytkowników do innowacyjnych rozwiązań. Tym razem zaprezentowało solidne, wysokowydajne urządzenie GPON CPE Nano G o surowym, charakterystycznym dla producenta wzornictwie.

Nowe urządzenie to pierwszy GPON firmy. Jego premierę zapowiadano już podczas ostatniej konferencji Wispapalooza, na której Ubiquiti przyznano tytuł producenta roku (szczegóły: https://www.senetic.pl/blog/4959,wispapalooza-2016-ubiquiti-producentem-roku/). Wyróżnia je intuicyjny interfejs i nowoczesność, która pozwala spełniać potrzeby wymagających użytkowników.

Dzięki minimalistycznej formie UF-Nano dyskretnie wpisuje się w każde środowisko, a jego kompaktowy rozmiar ułatwia montaż na ścianie. Dodatkową zaletą jest wyświetlacz, który jasno informuje o adresie IP, mocy sygnału i przepustowości.

UF-Nano został zaprojektowany, by integrować. Do pojedynczego GPON można podłączyć do 128 urządzeń Nano-G. Rozwiązanie wspiera połączenia GPON do 20 km, jest kompatybilne z U Fiber OLT (więcej o nim już wkrótce).

Szczegóły, wsparcie

Urządzenie już wkrótce pojawi się na senetic.pl. Aby poznać jego szczegółowe parametry zapraszamy na https://www.senetic.pl/product/UF-NANO. W razie pytań nasz zespół chętnie udzieli wszelkich odpowiedzi. Czekamy na Was pod nr tel. +48 32 420 92 40 i mailem [email protected].

.

Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.