0

Dell wprowadza DL1000, DR2000v i aktualizację AppAssure

Dell LogoDział Software’s Data Protection firmy Dell ogłosił wypuszczenie na rynek 3 ważnych nowości – urządzenia do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych Dell DL1000, maszyny wirtualnej Dell DR2000v oraz zawierającej wiele istotnych zmian aktualizacji oprogramowania AppAssure oznaczonej numerem 5.4.2.

Dell DL1000 Backup and Recovery Appliance został zaprojektowany z myślą o niewielkich firmach, chcących korzystać z efektywnych kosztowo rozwiązań zapewniających kompleksową ochronę danych. Jest to w pełni samodzielne, obsługiwane przez AppAssure urządzenie pozwalające na tworzenie kopii zapasowych, przywracanie i replikację danych, a także ich archiwizację.

Dell DL1000 Backup and Recovery Appliance

Dell DL1000 Backup and Recovery Appliance

Drugą nowością zaprezentowaną przez Della jest urządzenie wirtualne DR2000v, będąca odpowiednikiem popularnych urządzeń z serii DR przeznaczonym do ochrony środowisk wirtualnych VMware ESXi i Microsoft Hyper-V. Do wdrożenia DR2000v niezbędne jest połączenie go z co najmniej jednym fizycznym urządzeniem DR – np. DR400, DR4100 lub DR6000.

Nowe funkcjonalności które pojawiły się w AppAsure 5.4.2 dotyczą przede wszystkim umożliwienia ochrony maszyn wirtualnych nowej generacji – w tym nowych rozwiązań VMware, Hyper-V Gen 2, a także wsparcia dla SQL Server, włącznie z najnowszym SQL Serwer 2014. Nowością jest także uzyskanie zgodności ze standardem FIPS.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Senetic.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.