1

MacBook i iMac w odświeżonej wersji dostępne w ofercie Senetic

Do naszej oferty dołączyły kolejne rozwiązania Apple. Tym razem są to odświeżone urządzenia iMac i MacBook.

MacBook

Odświeżona linia MacBooków już trafiła do sprzedaży. Co zostało uaktualnione? Do MacBooków Air trafiły procesory Intel Core i5 1.8 GHz z Turbo Boostem do 2,9 Ghz. MacBooka Pro z Touch Barem zyskał procesor Intel Core i5 3.1 GHz. Sprzęt uaktualniono także o lepszą kartę graficzną Intel Iris Plus 650 i pamięć RAM charakteryzującą się szybszym taktowaniem. Z kolei w przypadku MacBooka Pro bez Touch Bara zwiększone zostało taktowanie procesora, sprzęt otrzymał także lepszą kartę graficzną. Ostatnie już zmiany dotyczą dwunastocaloych MacBooków, które zyskały nowe procesory: Intel Core m3 1.2 GHz, Intel Core i5 1.3 GHz oraz konfigurowalny Intel Core i7 1.4 GHz.

iMac

Zmiany nie ominęły iMaców, które dostępne są z 21,5-calowym i 27-calowym wyświetlaczem Retina. Urządzenia wyposażono w nową linię procesorów Kaby Lake. 21,5-calowy iMac posiada kartę graficzną Intel Iris Plus 640, natomiast 21,5-calowy iMac z ekranem 4K został wyposażony w zewnętrzne karty Radeon 555 lub 560 z 4 GB VRAM-u. 27-calowy iMac dostępny jest z kartą Radeon 570, 575 i 580 z pamięcią VRAM 8 GB.

Oferta Apple

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Apple. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze sprzętu. Zachęcamy do kontaktu: +48 32 420 92 00 lub info@senetic.pl.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Agnieszka Radwańska

Odkąd rozpoczęła swoją przygodę z branżą IT, innowacyjne rozwiązania oraz technologiczne nowinki stały się głównym centrum zainteresowania. Najnowszymi informacjami oraz ciekawostkami ze świata nowoczesnych technologii chętnie dzieli się z innymi użytkownikami.

Liczba komentarzy: 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.