1

RB931-2nD i RB1100AHx4-DudeEdition – nowości MikroTik już w naszej ofercie!

RB931-2nD - nowy access point MikroTik w ofercie Senetic/ źródło: strona producentaMikroTik nie daje o sobie zapomnieć i po raz kolejny udowadnia, że ma jeszcze sporo do powiedzenia na temat nowoczesnych rozwiązań sieciowych. Właśnie zaprezentował urządzenia RB931-2nD i RB1100AHx4-DudeEdition. Nowe modele dołączyły już do naszej oferty i z przyjemnością przybliżymy kilka informacji na ich temat.

RB931-2nD - nowy punkt dostępu MikroTik w ofercie Senetic/ źródło: materiały producenta.

RB931-2nD

Pierwszy z produktów – RB931-2nD – to niewielki (ma jedynie 8 cm!) bezprzewodowy punkt dostępu, który doskonale sprawdza się w domach i małych biurach (SOHO). Jest wyposażony w trzy porty, z których jeden jest skonfigurowany jako port WAN, natomiast dwa pozostałe – LAN. Można je konfigurować przy pomocy RouterOS. Model jest zasilany za pomocą micro USB. Mimo niewielkiego rozmiaru, hAP mini jest bardzo mocnym urządzeniem, a jego procesor QCA9533 udowadnia, że w niczym nie ustępuje pozostałym punktom z serii hAP. RB931-2nD jest wyposażony we wbudowaną antenę dookólną, nie posiada ograniczenia liczby podłączonych klientów. Pracuje w paśmie 2,4 GHz, wspierając standardy 802.11b/g/n. Wydajny procesor 650 MHz zapewnia pełny dostęp do funkcji systemu operacyjnego RouterOS, jednak dla uproszczenia model jest już skonfigurowany i gotowy do użycia – wystarczy go wyjąć z pudełka i wpisać hasło na stronie z konfiguracją.

RB1100AHx4-DudeEdition

Kolejna nowość – RB1100AHx4-DudeEdition – jest wyposażona w nowoczesny czterordzeniowy procesor Annapurna Alpine AL21400, zapewniający przepustowość do 7,5 Gbps. W porównaniu z pozostałymi modelami RouterBOARD urządzenie oferuje wyższą prędkość (do 2.2Gbps z AES128). Posiada dwa złącza SATA i dwa złącza M.2 dla wysokiej prędkości, które sprawdzają się zwłaszcza podczas korzystania z bazy danych Dude, cache dla proxy i innych zastosowań intensywnie eksploatujących pamięć dyskową. Produkt posiada zainstalowany dysk twardy M.2 o pojemności 60GB. Dzięki pasywnemu chłodzeniu jego praca jest wyjątkowo cicha.

rb1100ahx4-dude

rb1100ahx4-dude-mikrotik

Pod koniec czerwca w naszym magazynie zagoszczą dwie kolejne nowości MikroTik – CRS326-24G-2S+RM i PowerBox Pro. Już wkrótce więcej na ich temat! Jeśli interesują Was przedstawione rozwiązania, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami pod nr tel. +48 32 420 92 40 i mailem networking@senetic.pl.

.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Liczba komentarzy: 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.