0

Legrand, Buffalo, HGST, ZTE – nowe marki w ofercie firmy Senetic

Legrand, HGST, Buffalo, ZTE - SeneticDo grona marek, których rozwiązania oferujemy w naszym sklepie dołączyło właśnie czterech nowych producentów – ZTE, HGST, Buffalo i Legrand.

Listopad to kolejny miesiąc, w którym znacząco poszerzamy portfolio oferowanych przez nas marek. Dziś do oferty produktowej Senetic dołączyło 4 kolejnych producentów:

ZTE jest jedną z największych chińskich firm oferujących nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne. Kreuje i tworzy urządzenia, umożliwiające komunikację w różnych dziedzinach – od biznesu po inicjatywy naukowe i badawcze. Asortyment ZTE pokrywa każdy sektor telekomunikacji przewodowej, bezprzewodowej, a także urządzeń końcowych. Firma działa w ponad 100 krajach, kształtując przyszłość globalnej łączności.

HGST to była jednostka firmy Hitachi, zajmującą się produkcją dysków twardych. W światowych rankingach podkreślana jest ich żywotność i bezawaryjność, dlatego też cieszą się sporą popularnością. W ich ofercie są m.in. modele o pojemności 6 TB, wypełnione powietrzem oraz 8 TB, wypełnione helem (HelioSeal). Masowa dostępność modeli o pojemności 10 TB z technologią HelioSeal planowana jest dopiero na 2017 rok.

Buffalo jest japońskim producentem, oferującym sieciowe pamięci masowe. Ich urządzenia są wyposażone w najlepsze w swojej klasie rozwiązanie typu Network Attached Storage. Posiadają wbudowane dyski twarde o pojemności łącznej od 500GB do 8TB. Nie ma więc konieczności oddzielnego zakupu dysków, maleje też ryzyko niekompatybilności. Produkty Buffalo są oferowane w najszybszej technologii N o prędkości transferu do 300Mbit/s. Mają też dodatkowe funkcje związane z konfiguracją i zarządzaniem.

Legrand jest francuską firmą, specjalizującą się w produktach i systemach instalacji elektrycznych oraz sieci informatycznych w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym i przemysłowym. W ofercie ma m.in. produkty marek Zucchini, Bticino czy Alpes Technologies, posiadające międzynarodowe certyfikaty i atesty.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.