1

Nowy iPad Pro 10.5 w ofercie Senetic

iPad ProO pojawieniu się iPada z ekranem o przekątnej 10,5 cala mówiono od dłuższego czasu. Urządzenie oficjalnie zaprezentowano 5 czerwca podczas Worldwide Developers Conference 2017. Miło nam poinformować, że iPad Pro 10.5 trafił także do oferty Senetic.

iPad Pro 10.5 swoim designem nie różni się od innych modeli oferowanych przez Apple. To, co wyróżnia urządzenie to przede wszystkim ekran, który jest większy od poprzedniego modelu (9,7 cala) niemal o 20%. Taka zamiana pozwala na jeszcze większe możliwości działania. Dodatkowa zaleta to pełnowymiarowa klawiatura ekranowa. Wyświetlacz Retina, w który wyposażony został nowy iPad Pro charakteryzuje się częstotliwością odświeżania 120 Hz, dzięki czemu zapewnione jest płynna praca bez żadnych zakłóceń. Apple informuje, że wydajność baterii sięga 10 godzin, umożliwiając jednocześnie twórczą i produktywną pracę. Nowy iPad Pro 10.5 posiada sześciordzeniowy procesor A10X Fusion o 64-bitowej architekturze, co oznacza zwiększenie mocy obliczeniowej o 30%.

Urządzenie pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego iOS 10, zapewniona jednak została aktualizacja do iOS 11, który stanowił jeden z kluczowych elementów Worldwide Developers Conference 2017. iOS 11 ma nie tylko zwiększać funkcjonalność iPadów, ale jak zapowiada producent – przenieść sprzęt na jeszcze wyższy poziom. System operacyjny posiada nowy Dock zapewniający niemal natychmiastowy dostęp do ostatnio używanych aplikacji oraz plików. iOS 11 to także wielozadaniowość przekładająca się na możliwość wykonywania kilku zadań jednocześnie.

Worldwide Developers Conference 2017

Konferencja Apple przyniosła jeszcze kilka innych nowości. Zaprezentowano zmiany w macOS, nową wersję oprogramowania dla AppleWatch – watchOS4, a także ogłoszono współpracę z firmą Amazon, co oznacza, że do Apple TV trafi aplikacja Prime Video. Kolejne punkty Worldwide Developers Conference 2017 to prezentacja odświeżonej linii MacBooków oraz komputerów stacjonarnych Apple i HomePod, inteligentnego głośnika z Siri.

Oferta Apple

iPad Pro 10.5 jest już dostępny w Senetic. Zachęcamy również do zapoznania z pełną ofertą Apple oraz do kontaktu telefonicznego +48 32 420 92 00 i mailowego info@senetic.pl. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na pytania oraz pomogą wybrać rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Agnieszka Radwańska

Odkąd rozpoczęła swoją przygodę z branżą IT, innowacyjne rozwiązania oraz technologiczne nowinki stały się głównym centrum zainteresowania. Najnowszymi informacjami oraz ciekawostkami ze świata nowoczesnych technologii chętnie dzieli się z innymi użytkownikami.

Liczba komentarzy: 1

  1. Samo urządzenie bez rewelacji, ale zmiany w oprogramowaniu mogą się okazać przydatne i trochę pomieszają szyki konkurencji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.