0

UPS do zadań specjalnych. Jaki model wybrać do zastosowań profesjonalnych?

Legrand Keor RTUPS (Uninterruptible Power Supply) to funkcjonalne rozwiązanie, w które warto zainwestować. Pozwala uniknąć problemów związanych z nieplanowanymi przerwami w dostawie prądu. Podpowiadamy, jaki zasilacz awaryjny sprawdzi w przypadku zastosowań profesjonalnych.

Do ochrony małego serwera lub sprzętu sieciowego sprawdzi się zasilacz line-interactive, który monitoruje napięcie zasilające oraz kąt przesunięcia fazowego. Pozwala to szybszą synchronizację prądu wytwarzanego przez falownik i siecią energetyczną. Dodatkowo zasilacze line-interactive redukują zakłócenia oraz przerwy napięcia wyjściowego. Wśród polecanych tego rodzaju zasilaczy znajdują się produkty serii Keor Line RT o mocy od 1 do 3 kVA. Urządzenia są przystosowane do pracy w konfiguracji wieżowej i szafie serwerowej. Umożliwiają komunikację przez port RS-232 lub LAN za pomocą opcjonalnej karty sieciowej. Seria Keor Line RT charakteryzuje się sinusoidalnym kształtem napięcia wyjściowego, sterowaniem mikroprocesorowym i regulacją napięcia. Stan pracy oraz alarmy są sygnalizowane poprzez panel, 3 diody LED oraz wyświetlacz LCD.

Keor LPRozwiązania UPS zapewniające większą dostępność mocy oraz wyższy poziom bezpieczeństwa to zasilacze wieżowe Legrand serii Keor LP wyróżniające się mocą od 1 do 3 kVA. W przypadku serii Keor LP możliwe jest rozbudowywanie czasu podtrzymania, stosując szafy bateryjne o gabarytach zbliżonych do UPS Keor LP. Zasilacze awaryjne są wyposażone w sloty kart rozszerzeń (WWW/SNMP/Modbus/inne), wzbogacając jednocześnie opcje komunikacyjne. Rozwiązania posiadają układy autodiagnostyki i zaawansowanego zarządzania cyklem ładowania baterii oraz układy pomiarowo-kontrolne.

Ostatnia seria produktów do zastosowań profesjonalnych to Daker DK, na którą składają się zasilacze awaryjne o podwójnej konwersji,Daker DK przystosowane do pracy zarówno w pozycji wolnostojącej, jak i poziomej (szafa serwerowa). UPS serii Daker DK cechują się mocą od 1 do 10 kVA. Zasilacze posiadają wyświetlacz LCD, na którym pojawiają się jego główne parametry. Dzięki oprogramowaniu komunikacyjnemu możliwe jest zdalne sterowanie urządzeniem, kontrola stanu oraz testowanie głównych funkcji zasilacza.

Oferta

Pełna oferta rozwiązań marki Legrand dostępna jest na senetic.pl. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami: +48 32 420 92 39 lub ups@senetic.pl.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Agnieszka Radwańska

Odkąd rozpoczęła swoją przygodę z branżą IT, innowacyjne rozwiązania oraz technologiczne nowinki stały się głównym centrum zainteresowania. Najnowszymi informacjami oraz ciekawostkami ze świata nowoczesnych technologii chętnie dzieli się z innymi użytkownikami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.