0

IS‑5AC, IS‑M5, LBE‑5AC‑Gen2 – nowości Ubiquiti dostępne w Senetic!

IsoStation/ UbiquitiDo naszej oferty dołączyły kolejne produkty Ubiquiti. IS‑5AC i IS‑M5 uzupełniły serię rozwiązań IsoStation AC, natomiast LBE‑5AC‑Gen2 poszerzył wybór LiteBeam AC. Zachęcamy do zapoznania się z ich możliwościami!

IsoStation

Innowacyjna baza i wymienna antena są dostępne w dwóch modelach, oferujących wysoką wydajność sieci. Rozwiązanie wykorzystuje technologię izolującą komunikację między urządzeniami. Wersja IsoStation AC zapewnia do 450 Mbps w zakresie przepustowości, natomiast IsoStation M5 – 100+ Mbps.

IS-M5

IS-M5

IS-5AC

IS-5AC

Throughput 100+ Mbps 450+ Mbps
Management Radio

Dzięki modułowej konstrukcji modele lepiej filtrują wiązkę radiową, redukując zakłócenia. Sprawdzają się w zagęszczonych środowiskach, w których występują sygnały RF o tej samej lub zbliżonej częstotliwości.

IsoStation AC/ Ubiquiti

LiteBeam AC Gen2

LiteBeam AC jest wyjątkowo lekkim rozwiązaniem CPE airMAX ac o niezwykle dalekim zasięgu i korzystnej cenie. Model jest wyposażony we wzmocnioną ochronę przed ESD i solidne mocowanie. Zapewnia 23 dBi zysku dla długodystansowych połączeń. Wdrożenie nie wymaga stosowania narzędzi – pełny montaż zajmuje kilka sekund.

LBE-M5-23

LBE-M5-23

LBE-5AC-23

LBE-5AC-23

LBE-5AC-Gen2

LBE-5AC-Gen2

Throughput 100+ Mbps 450+ Mbps 450+ Mbps
Management Radio

Jeszcze więcej nowości!

Już wkrótce więcej nowości Ubiquiti! W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami – tel.: +48 32 420 92 40, e-mail: networking@senetic.pl.

.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.