0

Twórz zaawansowane diagramy, schematy i wykresy z Visio Online!

Visio OnlineDiagramy sieci, schematy blokowe, mapy – wszystko to można łatwo i szybko stworzyć dzięki Visio. Aplikacja jest dostępna w ramach Office 365.

Z Visio tworzenie profesjonalnych diagramów jest jeszcze łatwiejsze. Przystępna forma umożliwia przedstawienie danych w przejrzysty sposób. O możliwościach Visio Online opowiada Karolina Król, nasza specjalistka od rozwiązań chmurowych Microsoft.

Visio pozwala przede wszystkim na łatwe tworzenie profesjonalnych diagramów. Umożliwiają to między innymi uniwersalne szablony, inteligentne kształty (użytkownik może korzystać z podpowiedzi wizualnych, co łączy się z dokładnym przedstawieniem metadanych osadzonych w dostępnych kształtach). Korzystanie zarówno z diagramów startowych, jak i porad kontekstowych oraz wskazówek wpływa na szybkie rozpoczęcie pracy. Dzięki bogatemu zestawowi motywów i efektów do dostosowania diagramów, można zmienić wygląd całego projektu. Visio sprawdzi się także przy tworzeniu schematów blokowych, diagramów sieciowych, schematów organizacyjnych, rozkładów pomieszczeń, a także projektów inżynieryjnych.

Aplikacja Visio dostępna jest również w wersji Online. Oznacza to dostęp z dowolnego miejsca i urządzenia, korzystając z przeglądarki internetowej.

Visio Online

Aplikacja dostępna jest w ramach Office 365. Więcej informacji o usłudze znajdziecie na office365.senetic.pl. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego 32 420 92 20 lub mailowego office365@senetic.pl z naszym Microsoft Cloud Services Team’em.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Agnieszka Radwańska

Odkąd rozpoczęła swoją przygodę z branżą IT, innowacyjne rozwiązania oraz technologiczne nowinki stały się głównym centrum zainteresowania. Najnowszymi informacjami oraz ciekawostkami ze świata nowoczesnych technologii chętnie dzieli się z innymi użytkownikami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.