0

UAP-AC-IW – prostota i funkcjonalność wg Ubiquiti

UAP-AC-IW świetnie sprawdza się m.in. w hotelach/ UbiquitiNowy punkt dostępu UniFi AC In-Wall rozszerza możliwości klasycznych urządzeń tego typu. Zapewnia wyższą jakość rozwiązań AP dual-band 802.11ac Wi-Fi. Sprawdza się zarówno w nowych, jak i modernizowanych instalacjach.

UAP-AC-IW jest wyposażony w dwa porty Gigabit Ethernet, które są przeznaczone do połączeń przewodowych. Jeden z nich dostarcza PoE do zasilania i łączności z telefonem VoIP czy innymi urządzeniami 802.3af.

To łatwiejsze niż myślisz!

Punkt dostępowy Ubiquiti doskonale sprawdza się zarówno w nowych, jak i modernizowanych instalacjach. Zapewnia m.in.:

  • skalowalność (WiFi dedykowane danemu pokojowi)
  • łatwą instalację, monitoring i kontrolę
  • szybkość (dwa radia 802.11ac)

Moc PoE!

Punkt dostępu UniFi AC In-Wall zapewnia świetny zasięg i niezrównaną wydajność dla każdego pomieszczenia. W przeciwieństwie do rozwiązań oferujących tylko 2.4 GHz, dostępne w modelu 5 GHz pozwala na bezprecedensową skalowalność dla hoteli i większych firm, umożliwiając wyposażenie od jednego do tysięcy pokoi.

poe

uap-ac-iw-enviro

Unboxing

Porównanie

Poniżej przedstawiamy zestawienie najistotniejszych cech UAP-AC-IW z jednym z najpopularniejszych modeli z serii UniFiUAP-AC-PRO.

UAP-AC-IW

UAP-AC-PRO
Dimensions 139.7 x 86.7 x 25.75 mm ∅196.7 x 35 mm
Environment Indoor Indoor/Outdoor
2.4 GHz Radio Rate 300 Mbps 450 Mbps
5 GHz Radio Rate 867 Mbps 1300 Mbps
PoE Mode 802.3at PoE+ 802.3af PoE/802.3at PoE+
Ports (3) 10/100/1000 Ethernet (2) 10/100/1000 Ethernet

Zaawansowane zarządzanie

Z rozwiązaniem UniFi Controller zarządzanie użytkownikami przewodowymi i bezprzewodowymi jest znacznie łatwiejsze. Można np. ustawić limit wykorzystywanych danych czy ograniczyć czas użytkowania.

Fachowe wsparcie

Urządzenie trafi do nas już w przyszłym tygodniu, znajdziecie je na naszej stronie https://www.senetic.pl/UAP-AC-IW. Jeśli tylko macie pytania dotyczące rozwiązań Ubiquiti, interesują was szczegółowe parametry, możliwości albo po prostu szukacie sprawdzonego rozwiązania i brakuje wam czasu na wertowanie stron – dzwońcie, piszcie, nasi specjaliści z chęcią pomogą (nr tel.: +48 32 420 92 40, mail: networking@senetic.pl).

senetic-ubiquiti

.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.