0

Microsoft Azure, czyli serwer w bezpiecznej chmurze

Microsoft AzurePlatforma Microsoft Azure to rozwiązanie wyróżniające się funkcjonalnością i elastycznością. Zapewnia wydajność oraz szybkie działanie, oferując jednocześnie bezpieczeństwo na najwyższym poziomie i spełniając oczekiwania nowoczesnych przedsiębiorstw.

Podejmując decyzję o przeniesieniu swojego serwera do bezpiecznej chmury jaką jest Microsoft Azure, zyskać można liczne korzyści – od nieprzerwanego dostępu do usług, maszyn i aplikacji aż po oszczędności, ponieważ użytkownicy płacą wyłącznie za to, z czego korzystają. Microsoft Azure to sprawdzone rozwiązanie zapewniające szereg możliwości. Korzystając z platformy można łatwo zwiększyć moc procesora, pojemność dysku czy wielkość pamięci RAM, dostosowując tym samym do zmieniających się, rosnących potrzeb.

Serwer fizyczny i Microsoft Azure – porównanie całkowitych kosztów użytkowania (kwoty narastające)

wykres

tabela

Zaletą Microsoft Azure jest elastyczność znajdująca swoje odzwierciedlenie w sposobach wykorzystania platformy, z pomocą której możliwe jest między innymi tworzenie maszyn wirtualnych, odzyskiwanie danych, tworzenie kopii zapasowych czy uruchamianie baz danych SQL. Z Azure zapomnisz o dodatkowych kosztach związanych z utrzymaniem fizycznego serwera (np. zakup szafy serwerowej, opłaty za prąd, łącze internetowe, administrowanie infrastrukturą czy naprawa uszkodzonego sprzętu). Bezpieczną chmurę Microsoft wyróżnia działanie na poziomie co najmniej 99,9%, co daje pewność ciągłego dostępu do aplikacji, maszyn lub usług. Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi scenariuszami wykorzystania platformy.

Przenieś serwer do chmury

Wiedząc, jak kosztowne jest utrzymanie serwera fizycznego, proponujemy naszym klientom wsparcie podczas podejmowania decyzji o wyborze platformy Microsoft Azure. Wiedza naszych specjalistów przekłada się na kompleksowe działanie. Przedstawiamy kalkulacje dla poszczególnych rozwiązań w ramach Microsoft Azure, a także zapewniamy pomoc podczas wdrażania oferowanych usług. Aby dowiedzieć się więcej o Microsoft Azure, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony, a także do kontaktu telefonicznego +48 32 420 92 19 lub mailowego azure@senetic.com z naszym Microsoft Cloud Services Team’em.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Agnieszka Radwańska

Odkąd rozpoczęła swoją przygodę z branżą IT, innowacyjne rozwiązania oraz technologiczne nowinki stały się głównym centrum zainteresowania. Najnowszymi informacjami oraz ciekawostkami ze świata nowoczesnych technologii chętnie dzieli się z innymi użytkownikami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.