0

Ubiquiti: Ważna aktualizacja oprogramowania

Producent zaleca aktualizację systemu airOS/ UbiquitiWybrane rozwiązania z oferty Ubiquiti wymagają aktualizacji oprogramowania. Jak informuje producent, jest to konieczne do bezpiecznej pracy urządzeń airMAX, airGateway, TOUGHSwitch i airFiber. Zmiany nie dotyczą produktów z serii UniFi, EdgeMAX i AmpliFi.

Ubiquiti podkreśla, że choć wszystkie luki stanowią poważny problem, obecna sytuacja nie jest alarmująca. Sugeruje jednak, żeby dla pewności przeprowadzić upgrade oprogramowania zgodnie z poniższą tabelą.

Lista urządzeń wymagających aktualizacji

Urządzenie Zalecane oprogramowanie*
airMAX M v6.0.1 lub późniejsza
airMAX ac v8.0.1 lub późniejsza
TOUGHSwitch v1.3.4 lub późniejsza
airGateway v1.1.8 lub późniejsza
airFiber v3.2.2 lub późniejsza
airFiber X v3.2.2 lub późniejsza
airFiber 4X v3.4.1 lub późniejsza
airFiber 11X v3.6.1 lub późniejsza

* Przekierowania na stronę producenta.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu po nr tel. +48 32 420 92 40 i mailem networking@senetic.pl.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.