0

cAP lite, DISC Lite5 i CSS326-24G-2S+RM – nowości w ofercie MikroTik

Obudowę modelu cAP lite można dostosować do indywidualnych oczekiwań dzięki drukarce 3D/ MikroTikMikroTik po raz kolejny przypomina, że ma jeszcze sporo do powiedzenia na temat nowoczesnego sprzętu sieciowego. Przedstawiamy cAP lite, DISC Lite5 i CSS326-24G-2S+RM, które pojawiły się na rynku niedawno, ale dzięki swojej innowacyjności mają sporą szansę długo na nim pozostać.

cAP lite to niewielki punkt dostępowy o wyjątkowo prostej konstrukcji, który sprawdzi się w zróżnicowanych środowiskach. To idealne rozwiązanie dla hoteli, lotnisk, szpitali czy centrów handlowych. cAP lite posiada wyjątkowo kompaktową budowę/ MikroTik

Dzięki możliwości zmiany designu urządzenie łatwo dostosowuje się do przestrzeni, w której jest wykorzystywane. Można je zamontować na ścianie lub suficie. Zestaw obejmuje dwie obudowy i pliki pozwalające na zaprojektowanie własnej na drukarce 3D (np. takiej, jak na zdjęciu głównym). Doskonale uzupełnia menedżera zarządzającego MikroTik CAPsMAN, umożliwiając kontrolowanie wszystkich punktów dostępu z jednej lokalizacji.

.

DISC Lite5/ MikroTikKolejny z nowych modeli – DISC Lite5 – pracuje w paśmie 5 GHz. Dzięki unikalnej konstrukcji anteny, model oferuje zysk 21dBi. Całość wyróżnia kompaktowa, prosta do wdrożenia forma. Doskonale sprawdza się w środowiskach zewnętrznych, pracując jako urządzenie klienckie. Bazuje na technologii 2×2 MIMO, zapewniając do 300 Mb/s przepustowości.

.

24-portowy Cloud Smart Switch 326-24G-2S+RM działa pod kontrolą zaprojektowanego specjalnie dla switchy MikroTik systemu operacyjnego SwOS, który jest dostępny z poziomu przeglądarki. Rozwiązanie bazuje na wydajnym procesorze Marvell DX. Zapewnia wszystkie podstawowe funkcjonalności zarządzalnego przełącznika, ponadto pozwala na filtrowanie MAC, konfiguracje VLAN czy zarządzanie forwardowaniem port-to-port.

Cloud Smart Switch 326-24G-2S+RM/ MikroTik

Jeśli macie pytania odnośnie nowości MikroTik lub jakichkolwiek innych rozwiązań sieciowych dostępnych na senetic.pl, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem, który chętnie wytłumaczy szczegóły i pomoże dobrać odpowiedni model.

.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.