0

Rozwiązania Apple w ofercie Senetic

Szeroką ofertę rozwiązań Apple znajdziecie na senetic.pl. Zapraszamy!/ materiały producentaKolejna nowość w tym miesiącu. Do naszej oferty właśnie dołączyły popularne rozwiązania Apple, wśród których znajdziecie produkty z serii Mac, iPad, iPod, Apple Watch, iPhone i Apple TV.

Marki Apple nie trzeba nikomu przedstawiać. Firma od lat rewolucjonizuje rynek elektroniki użytkowej, stając się synonimem innowacyjności. Idąc pod prąd, kreuje trendy i wyznacza standardy jakości. Stawia na prosty, minimalistyczny design i wyjątkowo intuicyjną obsługę. Niezależnie od tego, co robi, robi to dobrze.

Think different

Apple jest jedną z najsilniejszych marek na świecie. Jej początki sięgają 1967 roku, kiedy to Steve Jobs, Steve Wozniak i Ronald Wayne zdecydowali się założyć firmę, która – jak tłumaczyli – zmieni świat. Przez lata zadziwiali konsumentów coraz bardziej zaawansowanymi komputerami osobistymi, telefonami komórkowymi i innymi urządzeniami, które z sukcesem zdobywały rynek komercyjny. W centrum zainteresowania twórców zawsze był produkt. To na jego możliwościach miała się skupiać uwaga odbiorcy, bez zbędnego koncentrowania się na skomplikowanych konfiguracjach. Zauważalny już na pierwszy rzut oka minimalizm równie mocno dawał o sobie znać w obsłudze. Zredukowana do niezbędnych kroków, pozwalała na pracę z urządzeniem od razu po zakupie.

Dlaczego Senetic?

Wprowadzenie rozwiązań Apple do naszej oferty pozwoli nam dotrzeć do potrzeb jeszcze szerszej grupy odbiorców. Oferując ponad 300 modeli producenta, stawiamy na konkurencyjne ceny, kompleksowe podejście i wsparcie w wyborze odpowiedniego urządzenia. Pełną listę znajdziecie na senetic.pl. Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem, który odpowie na wszystkie Wasze pytania i pomoże uzyskać najlepszą cenę.

.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.