0

UAP-AC-HD – nowy AP UniFi w ofercie Ubiquiti

UAP-AC-HD/ UbiquitiUbiquiti poszerza ofertę rozwiązań UniFi. Producent właśnie poinformował, że do popularnej serii dołączy UAP-AC-HD, pierwszy model 802.11ac Wave 2 AP, który może być stosowany w środowiskach o wysokiej gęstości. Urządzenie zapewnia maksymalną wydajność sieci bezprzewodowej.

UniFi AC HD Access Point to jedno z najnowszych osiągnięć Ubiquiti. Wyróżnia je obsługa większej liczby klientów (500+), prosty, charakterystyczny dla firmy design i atrakcyjna cena. Rozwiązanie wspiera technologię MU‑MIMO (Multi‑User, Multiple Input, Multiple Output) i jest kompatybilne z 802.3at PoE+. Zapewnia wydajność 4×4 Dual‑Radio 2.53 Gbps.

  .

uap-ac-hd

Doskonały stosunek wydajności do ceny

W zestawieniu z konkurencyjnymi urządzeniami UAP-AC-HD wypada wyjątkowo korzystnie, wyprzedzając je zarówno pod względem wydajności, jak i niższej ceny.

  .

uap-ac-hd-cost

  .

Model bazuje na komfortowym w obsłudze ujednoliconym kontrolerze UniFi. Wyróżnia się wysoką skalowalnością i możliwością zarządzania wieloma lokalizacjami na świecie z poziomu pojedynczego interfejsu.

  .

UAP-AC-HD UniFi Controller

Porównanie

Aby zrozumieć różnicę między nowością a dostępnymi już wcześniej modelami, wystarczy porównać parametry UAP-AC-HD z UAP-AC-PRO. Nietrudno zauważyć, że poza zbliżonym designem urządzenia znacznie się od siebie różnią.

 .
UAP‑AC‑PRO UAP‑AC‑HD
Dimensions ∅ 196.7 x 35 mm ∅ 220 x 48.1 mm
Environment Indoor/Outdoor Indoor/Outdoor
2.4 GHz Radio Rate 450 Mbps 800 Mbps
5 GHz Radio Rate 1300 Mbps 1733 Mbps
PoE Mode 802.3af PoE/802.3at PoE+ 802.3at PoE+
Ports (2) 10/100/1000 Ethernet (2) 10/100/1000 Ethernet
Wi‑Fi Users 200 Users 500+ Users

Unboxing

Wsparcie specjalistów

Więcej informacji nt. nowego modelu Ubiquiti znajdziecie na senetic.pl. Tam też możecie śledzić jego dostępność. Poza podstawowymi parametrami na stronie znajduje się również karta produktu i instrukcja. W razie dodatkowych pytań chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Znajdziecie nas pod nr tel. +48 32 420 92 40 i mailem networking@senetic.pl.

Adam Wawrzynek, nasz specjalista od rozwiązań Ubiquiti/ Senetic

Adam Wawrzynek, nasz specjalista od rozwiązań Ubiquiti/ Senetic

 

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.