0

Router AmpliFi HD. Zastosowanie, unboxing, obsługa

Router AFi-R/ AmpliFiRouter AmpliFi to najnowsza propozycja Ubiquiti, która spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Rozwiązanie eliminuje problem tzw. martwych stref, doskonale sprawdzając się w mieszkaniach i niewielkich domach. Wyróżnia je prosta obsługa, surowy design i szereg możliwości, o których więcej opowie nasz ekspert. Zapraszamy!

AFi-R to model zaprojektowany z wyjątkową precyzją. Jego twórcy umiejętnie połączyli ponadprzeciętną funkcjonalność z prostą, ale niezwykle estetyczną formą. W efekcie powstało rozwiązanie, które jest po prostu ładne i trudno je skojarzyć z chowanym po szafkach typowym routerem z wystającymi antenkami. Łatwo wpisuje się w każdą przestrzeń, sprawdzając się w zróżnicowanych środowiskach.

.

.

Design urządzenia to jednak dopiero początek. Wiele obiecuje i – co ważne – skrupulatnie te obietnice spełnia. Ale po kolei. Rozwiązanie jest wyposażone w bardzo mocne anteny o wzmocnieniu 26 dBm, które pozwalają na pokrycie sygnałem pomieszczeń o powierzchni nawet 100 m². Posiada czytelny ekran dotykowy, który umożliwia monitorowanie podstawowych parametrów łącza i pracy sieci. Z tyłu znajduje się jeden port WAN RJ-45 i 4 Gigabitowe porty LAN. Dodatkowo router posiada także port USB i USB typu C do zasilania.

AFi-R - doskonałe rozwiązanie dla niewielkiego domu/ AmpliFi

.

Wiemy już, jak wygląda i wiemy, co może. Przejdźmy do konfiguracji, o której za wiele napisać się nie da, bo jest bajecznie prosta. Aby ją przeprowadzić, wystarczy włączyć urządzenie, wybrać system operacyjny, na którym pracuje telefon użytkownika, pobrać aplikację do zarządzania, kliknąć kilka razy „dalej” i w zasadzie tyle. Rewelacja dla niezaprawionych w konfiguracyjnych bojach użytkowników domowych (ci zaprawieni zapewne też nie pogardzą).

Router AFi-R - budowa/ AmpliFi

Szczegółowe informacje nt. produktu (parametrów, wymiarów itp.) znajdziecie na senetic.pl/AFi-R. Jeśli chcecie pokryć sygnałem większy obszar, warto zastanowić się nad MeshPointami, które rozszerzają zasięg sieci. Więcej na ich temat przeczytacie na senetic.pl/AFi-P-HD. W razie pytań czekamy na Was pod nr tel. +48 32 420 92 40 i mailem networking@senetic.pl.

.

Mesh Pointy doskonale sprawdzają się do rozszerzania zasięgu sieci/ AmpliFi

.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.