0

Senetic ze statusem Veeam Gold ProPartner

veeam-gold-propartnerMiło nam poinformować, że weszliśmy na wyższy poziom partnerstwa z firmą Veeam. Tytuł Gold ProPartner potwierdza kompetencje i profesjonalizm naszego zespołu. Wyróżnienie to dla nas dodatkowa motywacja, a dla naszych klientów – jeszcze więcej korzyści.

Veeam to lider rynku dostępności. Dzięki partnerstwu mamy swój wkład w poprawę działania przedsiębiorstw. Wykorzystanie nowoczesnej pamięci masowej, wirtualizacji i chmury to nowe spojrzenie na biznes, zapewniające wyższą wydajność pracy. Rozwiązania Veeam sprawdzają się zwłaszcza w branżach wymagających pełnej dostępności, znajdując zastosowanie w firmach zajmujących się usługami finansowymi, biurach turystycznych oraz u dostawców opieki medycznej. Liczby mówią same za siebie – obecnie to aż 12,5 mln maszyn wirtualnych.

Modernizacja centrów danych, coraz chętniej odchodzących od tradycyjnie pojmowanych narzędzi do backupu to już nie tylko inwestycja w przyszłość, ale i konieczność. Zderzenie z rosnącymi wymaganiami użytkowników, oczekujących ciągłego dostępu i gwałtowny wzrost liczby danych (nawet do 50 proc. w skali roku!) sprawiły, że tylko w ciągu ostatnich 12 miesięcy na zmianę zdecydowało się 50 000 firm.

Oferta Veeam sprawdza się zarówno w małych i średnich firmach, jak i w dużych przedsiębiorstwach. Zapewnia dostępność obciążeń wirtualnych, chmurowych i fizycznych, pozwalając na błyskawiczne odzyskiwanie aplikacji i danych, orkiestrację po awarii czy elastyczne lokowanie obciążeń, które umożliwia pełne wykorzystanie infrastruktury IT.

Rozwiązania Veeam w Senetic

Zapewniamy fachowe wsparcie w obszarze rozwiązań Veeam. Oferujemy produkty z kategorii Availability Suite, Backup & Replication, ONE i Backup Essentials. Każdy z nich jest dostępny w wersji dla VMware i Hyper-V. Zachęcamy do skontaktowania się z naszym zespołem pod nr tel. +48 32 420 92 13 i mailem virtualization@senetic.pl.

.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.