0

VMware IT Heroes 2017

VMwareVMware, lider w dziedzinie wirtualizacji proponuje udział w serii bezpłatnych webinariów VMware IT Heroes 2017 skierowanych do specjalistów IT, którzy poszukują informacji o innowacyjnych rozwiązaniach w świecie cyfrowej transformacji.

VMware stawia na kompleksowość swojej oferty, a jej dopełnieniem są webinaria. To okazja dla użytkowników, aby pogłębić wiedzę na temat proponowanych rozwiązań, a także poznać  ich możliwości. Pierwszy kwartał 2017 roku zapowiada się obiecująco pod względem zaplanowanych webinariów. Już 19 stycznia VMware zaprasza do udziału w szkoleniu Jak wdrożyć VMware vSAN w dwa dni?, które będzie okazją, aby dowiedzieć się jak rozwiązania vSAN odpowiadają na potrzeby istniejące infrastruktury, a także jak może wyglądać kolejny etap wirtualizacji w firmie. Aby wziąć udział w webinarium, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz.

Kolejna propozycja VMware to pokaz demo uruchomienia wybranych usług sieciowych w Data Center na bazie rozwiązania VMware NSX. Webinarium „Z cyklu gotowanie na ekranie – sieć Data Center w 30 minut” zaplanowane jest na 27 lutego. Podczas szkolenia będzie można przekonać się, że konfiguracja nie musi być czasochłonna i zajmująca. Udział w webinarium wymaga wypełnienia formularza rejestracyjnego.

W marcu odbędzie się webinarium Zarządzanie tożsamością i dostępem w środowisku Cyfrowego Miejsca Pracy, w trakcie którego uczestnicy dowiedzą się jak VMware Identity Manager wraz z Airwatch Enterprise Mobility Management pozwala działom IT na operowanie spójną platformą kontroli dostępu i weryfikacji tożsamości użytkowników i urządzeń. Webinarium zaplanowano na 28 marca (rejestracja).

Webinaria prowadzone są przez specjalistów VMware. W ramach spotkań zapraszani będą Special Guest Stars, czyli klienci, którzy podczas rozmów z inżynierami podzielą się swoimi doświadczeniami z produktami VMware. Przekazana w łatwy i przystępny sposób wiedza umożliwi kompleksowe wykorzystanie rozwiązań, w pełni dostosowując do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do udziału w webinariach oraz do zapoznania się z pełną ofertą VMware w naszym sklepie.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Agnieszka Radwańska

Odkąd rozpoczęła swoją przygodę z branżą IT, innowacyjne rozwiązania oraz technologiczne nowinki stały się głównym centrum zainteresowania. Najnowszymi informacjami oraz ciekawostkami ze świata nowoczesnych technologii chętnie dzieli się z innymi użytkownikami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.