0

US-8, US-8-60W – Ubiquiti poszerza ofertę UniFi Switch

Ubiquiti poszerza serię rozwiązań UniFi Switch/ Źródło: UbiquitiUbiquiti już nie raz udowodniło, że ma jeszcze sporo do zaprezentowania na rynku rozwiązań sieciowych. Switche US-8 i US-8-60W potwierdzają dobrą formę producenta. Wkrótce mają do nich dołączyć także inne nowości.

Urządzenia wyróżnia wysoka wydajność i kompaktowa forma. Doskonale sprawdzają się do tworzenia i rozwijania sieci. Nowe 8-portowe modele są w pełni zarządzalne. Zapewniają inteligentną technologię przełączania, pozwalając na przetwarzanie ruchu na wszystkich portach jednocześnie bez utraty pakietów.

Zobacz nasz unboxing

Kluczowe cechy

us-8-icon

US-8/ Ubiquiti

 

 

 

 • 8 portów Gigabit RJ45
 • port PoE
 • przepustowość 8 Gbps
 • zdolność przełączania 16 Gbps
 • pobór prądu na poziomie maksymalnie 12W
 • dostępność w wersjach pojedynczych lub w pięciopaku

US-8-60W/ Ubiquiti

us-8-60w-icon

 

 

 

 • 8 portów Gigabit RJ45
 • 4 porty PoE Auto-Sensing IEEE 802.3af
 • przepustowość 8 Gbps
 • pobór prądu na poziomie maksymalnie 12W
 • dostępność w wersjach pojedynczych lub w pięciopaku

Jeszcze więcej nowości

Poza przełącznikami na rynek trafią także uzupełniające serię UniFi punkty dostępowe UAP-AC-IW sprawdzające się m.in. w biurach oraz ultranowoczesne produkty AmpliFi – mesh point AFi-P-HD i router AFi-R. Zostańcie z nami – już wkrótce więcej na ich temat. Zachęcamy też do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy czekają na Was pod nr tel. +48 32 420 92 40 i mailem networking@senetic.pl.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.