0

Nowości MikroTik. Producent nie przestaje zaskakiwać!

hAP ac lite tower/ MikroTikMikroTik kończy rok w dobrym stylu. Do oferty producenta właśnie dołączyły rozwiązania hAP ac lite tower, LDF 5, OmniTIK 5 ac oraz zaktualizowana wersja CCR1009.

Pierwszym z zaprezentowanych przez producenta urządzeń jest hAP ac lite tower – bezprzewodowy access point wykorzystujący standard AC, który dostarcza zasięg Wi-Fi dla częstotliwości 2.4 GHz i 5 GHz w tym samym czasie. Dzięki nowemu designowi urządzenie można umieszczać zarówno w pozycji horyzontalnej (desktop), jak i wertykalnej (tower). Jest prekonfigurowane więc wymaga jedynie podłączenia. Sprawdzi się w małym biurze lub w domu. Szczegóły dotyczące parametrów znajdziecie tutaj – RB952Ui-5ac2nD-TC.

Producent przedstawił także ekonomiczny LDF 5 (Lite Dish Feed), zewnętrzny system bezprzewodowy przeznaczony do montażu z anteną offsetową, który wzmacnia siłę sygnału, umożliwiając tworzenie połączeń na znaczne odległości. Z pełną listą parametrów zapoznacie się tutaj – RBLDF-5ND.

LDF 5/ MikroTik

.

Poza nowościami producent wprowadził również sporo zmian do rozwiązań, które już oferował. Dzięki temu w oparciu o opinie użytkowników i trzyletnie doświadczenie w rozwijaniu produktu powstały lepsze wersje CCR1009. Modele wyróżnia m.in. wdrożenie niezależnych portów Gigabit Ethernet podłączonych bezpośrednio do procesora. Szczegóły dotyczące nowych rozwiązań znajdziecie po kliknięciu w zaktualizowane produkty w tabeli.

.

Poprzednia wersja

Nowa wersja
CCR1009-8G-1S+PC 6Gbps CCR1009-7G-1C-PC 8Gbps
CCR1009-8G-1S-1S+PC 16Gbps CCR1009-7G-1C-1S+PC 18Gbps
CCR1009-8G-1S-1S+ 16Gbps CCR1009-7G-1C-1S+ 18Gbps

Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+/ MikroTik

.

Wśród nowych rozwiązań znalazł się też OmniTIK 5 ac, następca popularnego OmniTIK 5GHz. Nowoczesny punkt dostępowy oferuje m.in. pięć portów Gigabit Ethernet czy wsparcie 802.11ac. Więcej na jego temat przeczytacie tutaj – RBOmniTikG-5HacD.

Wkrótce w ofercie

W drugim kwartale 2017 roku listę produktów MikroTik ma uzupełnić switch CRS317, zapewniający wysoką wydajność połączeń 10 GbE. Nowe rozwiązanie ma się wyróżniać profesjonalną jakością dla wymagających sieci.

Jeśli macie pytania odnośnie oferty producenta, zachęcamy do kontaktu pod nr tel. +48 32 420 92 40 i mailem networking@senetic.pl.

.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.