0

Microsoft Planner, czyli nowy poziom organizacji w zasięgu ręki

Planner usprawnia i ułatwia organizację pracy/ MicrosoftOstatnie dni grudnia sprzyjają noworocznym postanowieniom. O ile spora część z nich jest wykonalna, wprowadzenie ich w życie często graniczy z cudem. Tym, którzy obiecali sobie lepszą organizację pracy, z pomocą przychodzi Microsoft. Aplikacja Planner pozwala sprawnie planować i przydzielać zadania oraz sprawdzać postęp ich wykonywania. To nowe spojrzenie na efektywność, dzięki któremu oszczędza się czas i zwiększa prawdopodobieństwo wykonania zadań w założonych terminach.

Planner pomaga organizować pracę całego zespołu, sprawiając, że współpraca przebiega szybciej. Jego uruchomienie nie sprawia żadnych problemów – wymaga zaledwie jednego kliknięcia w obszarze aplikacji Office 365. Jest wyjątkowo łatwy w obsłudze – umożliwia wizualizację planów na tablicach i dzielenie ich na kategorie. Wprowadzanie zmian jest proste – wystarczy przeciągnąć i upuścić zadania między kolumnami. Szczegóły tłumaczy Konrad Nieboj, nasz Microsoft Cloud Team Leader.

Rozwiązanie pozwala tworzyć dedykowane konkretnym zadaniom plany i wykorzystywać zasobniki. Umożliwia kreowanie i nadzór nad przebiegiem zadań w wyjątkowo przystępnej formie. Dzięki przejrzystości aplikacji każdy członek zespołu może sprawdzić, kto nad czym aktualnie pracuje. Po przydzieleniu użytkownikom kolejnych zadań, każdy z nich otrzymuje powiadomienie e-mail. Co ważne, usługa jest dostępna z poziomu różnych urządzeń, dzięki czemu wszystkie informacje są zawsze pod ręką.

Planner to nie tylko przydzielanie zadań czy śledzenie terminowości ich wykonywania, ale również współdzielenie danych w ramach danej grupy. Wspólny dostęp może dotyczyć np. notesu, w którym grupa wymienia ważne informacje, konwersacji, kalendarza czy plików. To także możliwość subskrybowania danego planu, pozwalająca być na bieżąco z postępem prac w obszarze konkretnego zadania.

To tylko część możliwości wykorzystania aplikacji Planner. Aby dowiedzieć się więcej na temat funkcjonalności, jak i innych elementów Office 365, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami na czacie (https://office365.senetic.pl/), mailowo (office365@senetic.pl) lub telefonicznie (+48 32 420 92 20).

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.