0

Działaj łatwiej i efektywniej, czyli nowości w Office 365

office-365Kolejne funkcjonalności w Office 365 mają zapewnić jeszcze bardziej efektywną współpracę. Nowości pojawią się w aplikacjach PowerPoint i Outlook. Niektóre z nich są już dostępne dla użytkowników usługi.

Tym razem Microsoft skupił się wokół wspólnej pracy wielu użytkowników na jednym dokumencie. Ogłoszone przed kilkoma dniami aktualizacje Office 365 obejmują edycję dokumentu, jego udostępnianie, a także zmian, które będzie można wygodniej śledzić.

Największa zmiana dotyczy aplikacji Power Point. Nowością jest możliwość edytowania w czasie rzeczywistym przez wiele osób prezentacji. Aktualnie funkcjonalność ta dostępna jest dla uczestników programu Office Insider.

Dla użytkowników korzystających z usługi Office 365 na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android przygotowano nowości w postaci powiadomień push informujących o rozpoczęciu pracy czy udostępnieniu pliku przez daną osobę.

Power Point

Prosto do chmury

Nowości nie ominęły również Outlooka. Za pomocą jednego kliknięcia prawym przyciskiem myszy będzie można przesłać załącznik do swojego OneDrive’a. Plik trafi do chmury jeszcze przed wysłaniem wiadomości. Z tego poziomu możliwe jest również zarządzanie uprawnieniami. Taka funkcjonalność również ułatwi i usprawni współpracę. Obecnie jest dostępna w Outlooku w wersji webowej oraz dla subskrybentów Office 365 w aplikacji zainstalowanej w komputerach z systemem Windows.

Outlook

Regularnie aktualizowana usługa Office 365 oferuje wiele korzyści. Przede wszystkim zapewnia dostęp do wszystkich dokumentów z każdego miejsca i urządzenia, usprawnia komunikację i ułatwia współpracę. Na stronie https://office365.senetic.pl/ można poznać zalety Office 365, porównać plany i ceny.

Nasz Microsoft Cloud Services Team czeka na pytania. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego 32 420 92 20 lub mailowego office365@senetic.pl.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Agnieszka Radwańska

Odkąd rozpoczęła swoją przygodę z branżą IT, innowacyjne rozwiązania oraz technologiczne nowinki stały się głównym centrum zainteresowania. Najnowszymi informacjami oraz ciekawostkami ze świata nowoczesnych technologii chętnie dzieli się z innymi użytkownikami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.