0

Mimosa – nowy producent w ofercie Senetic

Mimosa/ materiały producentaDo naszej oferty właśnie dołączyły urządzenia sieciowe Mimosa. Producent dostarcza m.in. rozwiązania z kategorii backhaul, punkty dostępowe, bramy sieciowe i akcesoria. Skupia się na najnowszych technologiach, otwierając przed użytkownikami kolejną erę dostępności.

Cel firmy nie ogranicza się do dostarczenia jak największej liczbie osób łączności internetowej. Mimosa stawia na bezkonkurencyjną jakość, skalowalność i wydajność, spełniającą oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Koncentruje się na technologii MIMO, oferując gigabitowe platformy bezprzewodowe dla dostawców usług, specjalizujących się w szybkich sieciach światłowodowych. Jej rozwiązania sprawdzają się w zróżnicowanych środowiskach, uzupełniając struktury sieciowe w ponad stu krajach. Znajdują zastosowanie zarówno na terenach wiejskich, jak i w mocno zagęszczonych ośrodkach miejskich. Należą do nich nie tylko sieci korporacyjne, ale i użytkownicy domowi i placówki publiczne – szkoły, szpitale czy urzędy miejskie.

mimosa

Uznanie

Mimosa doczekała się wielu nagród. Rozwiązania producenta zostały docenione m.in. na Wispapalooza, gdzie w 2015 roku zgarnął aż 6 nagród, w tym tytuł „Manufacturer of the year” (który w 2016 trafił do Ubiquiti, więcej TUTAJ) oraz wyróżnienia za najlepsze wsparcie, funkcjonalność i niski koszt. W tym samym roku firmę uhonorowano tytułem „Technology pioneer” na Światowym Forum Ekonomicznym.

mimosa-srodowiska

Oferta

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta na senetic.pl. Nasi eksperci chętnie udzielą szczegółowych informacji i pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie. Czekają na Was pod nr tel. +48 32 420 92 40 i e-mailem networking@senetic.pl.

 

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.