0

Bezkompromisowa jakość i wydajność. Prezentujemy UniFi Mesh

Ubiquiti UniFi MeshUniFi Mesh to nowa kategoria produktów Ubiquiti, które pojawiły się w naszej ofercie. Urządzenia UAP-AC-M i UAP-AC-M-PRO są połączeniem wydajności, skalowalności i nowoczesnego designu.

Ubiquiti systematycznie poszerza swoje portfolio, uzupełniając je o funkcjonalne i innowacyjne produkty. Kolejne rozwiązania, które pojawiły się w ofercie lidera sprzętu sieciowego oferują bezkompromisową jakość i innowacyjność. Modele UAP-AC-M oraz UAP-AC-M-PRO umożliwiają wyeliminowanie barier związanych z łącznością bezprzewodową, zapewniając doskonałą wydajność oraz nieograniczoną skalowalność.

UAP-AC-M

UAP-AC-M to punkt dostępowy o kompaktowej budowie i niewielkich rozmiarach (354 x 46 x 34 mm), bazujący na zaawansowanym systemie Wi-Fi UniFi. Cechuje się skalowalnością i centralnym zarządzaniem. Może być użytkowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektów. Sprawdza się w wielu środowiskach. UniFi Mesh wyróżnia stylowy design oraz łatwość wdrożenia i szybka instalacja.

UAP-AC-M- przykładowe zastosowanie

UAP-AC-M-PRO

Urządzenie UAP-AC-M-PRO, podobnie jak UAP-AC-M, charakteryzuje się skalowalnością, scentralizowanym zarządzaniem oraz łatwością montażu. Jest przeznaczony do użytku na zewnątrz, można go zamontować na ścianie lub na słupie. Model UAP-AC-M-PRO wykorzystuje technologię 3×3 MIMO, która znacząco wypływa na zwiększenie wydajności. Jest przystosowany do pracy w zróżnicowanych środowiskach.

UAP-AC-M-PRO - przykładowe zastosowanie

Porównanie

UAP-AC-M UAP-AC-M-PRO
Environment Indoor/Outdoor Outdoor
Simultaneous Dual-Band
2.4 GHz Speed* 300 Mbps 450 Mbps
2.4 GHz MIMO 2×2 3×3
5 GHz Speed* 867 Mbps 1300 Mbps
5 GHz MIMO 2×2 3×3
Range* 183 m (600 ft) 183 m (600 ft)
Secondary Ethernet Port
PoE Mode 24V Passive PoE 802.3af PoE: Alternative A 802.3af PoE
Wall Mount
Pole Mount
Fast Mount

Szczegółowe informacje na temat produktów UniFi Mesh oraz pełną ofertę rozwiązań Ubiquiti znaleźć można na senetic.pl. Zachęcamy również do śledzenia naszego bloga, gdzie na bieżąco pojawiają się informacje o nowościach w ofercie.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Agnieszka Radwańska

Odkąd rozpoczęła swoją przygodę z branżą IT, innowacyjne rozwiązania oraz technologiczne nowinki stały się głównym centrum zainteresowania. Najnowszymi informacjami oraz ciekawostkami ze świata nowoczesnych technologii chętnie dzieli się z innymi użytkownikami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.