0

Senetic w ścisłej czołówce partnerów Microsoft

Senetic w czołówce partnerów Microsoft/ Źródło: SeneticJest sukces! Mamy przyjemność poinformować, że zajęliśmy drugie miejsce wśród partnerów Microsoft w obszarze MŚP. Przyznanie wyróżnień odbyło się podczas konferencji „Microsoft Partner Strategy Conference 2016”, która miała miejsce 25 i 26 października w Łodzi.

Podczas wydarzenia Microsoft podsumował ostatni rok i przedstawił plany na przyszłość. Skupił się na omówieniu strategii „Mobile first, cloud first”. Tłumaczył, z jak pozytywnymi efektami wiąże się działanie bazujące na chmurze i jak korzystna jest realizacja wyzwań w obszarze MŚP w oparciu o rozwiązania cloudowe.

Już rok temu po osiągnięciu czwartej pozycji na liście partnerów (szczegóły TUTAJ) zapowiadaliśmy, że to dla nas świetna dawka motywacji i kolejne miesiące upłyną pod znakiem intensywnej pracy. Udało się! Zaangażowanie i sukcesywny rozwój działań związanych z rozwiązaniami Microsoft pozwoliły nam osiągnąć miejsce w ścisłej czołówce partnerów z grona małych i średnich przedsiębiorstw.

– Konkurs na partnera roku pozwala nam spojrzeć na naszą pracę z szerszej perspektywy i sprawdzić czy nasze działania przynoszą oczekiwane efekty. Rok temu uplasowaliśmy się zaraz za podium, tym razem zdobyliśmy drugie miejsce, więc śmiało możemy powiedzieć, że idziemy w dobrym kierunku. Oprócz samej nagrody konferencja jest świetną okazją do poznania trendów na kolejny rok. Jesteśmy zmotywowani, żeby w dalszym ciągu rozwijać się i docierać do coraz większej liczby klientów – tłumaczy Konrad Nieboj, nasz Microsoft Cloud Team Leader.

Zespół Senetic z przedstawicielem firmy Microsoft. Od lewej: Tomasz Dorf, dyrektor segmentu MŚP w firmie Microsoft, Konrad Nieboj, nasz Microsoft Cloud Team Leader, Marcin Białożyt, CEO Senetic i Julita Płaksa, nasz Software Business Unit Manager/ Źródło: Senetic

Zespół Senetic z przedstawicielem firmy Microsoft. Od lewej: Tomasz Dorf – dyrektor segmentu MŚP w Microsoft, Konrad Nieboj, Marcin Białożyt – CEO Senetic i Julita Płaksa – nasz Software Business Unit Manager/ Źródło: Senetic

Nasz sukces to także Wasza zasługa. Dziękujemy za zaufanie i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby za rok nasze wyniki były jeszcze lepsze. Skupiamy się na rozwiązaniach chmurowych, obejmujących m.in. Office 365. Konfigurujemy, migrujemy i wdrażamy wybrane plany, bazując na fachowej wiedzy naszych specjalistów. Oferujemy również profesjonalne wsparcie i szkolenia, dzięki którym użytkownicy mogą w pełni wykorzystać potencjał usługi. Specjalizujemy się również w platformie usług chmurowych Azure.

Czekamy na Ciebie!

Nasz zespół czeka na Wasze pytania pod nr tel. +48 32 420 92 20 i mailem [email protected]. Na stronie https://office365.senetic.pl/ możecie porównać plany i ceny, poznać zalety Office 365 i porozmawiać z konsultantem. Zapraszamy!

Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.