0

Wispapalooza 2016: Ubiquiti producentem roku

Ubiquiti producentem roku/ Źródło: Oficjalny fanpage Ubiquiti na FacebookuTegoroczna edycja konferencji poświęconej tematyce łączności bezprzewodowej Wispapalooza okazała się wyjątkowo udana dla Ubiquiti. Firma otrzymała prestiżowy tytuł producenta roku, co potwierdziło słuszność obranego przez nią kierunku rozwoju.

Organizowana przez stowarzyszenie WISPA (Wireless Internet Service Providers Association) Wispapalooza co roku gromadzi firmy specjalizujące się w obszarach łączności bezprzewodowej, światłowodów, oprogramowania, chmury czy technologii VoIP. Jest doskonałą okazją do poznania nowych trendów i obserwacji działań konkurencyjnych firm. Spotkanie jest cenną wskazówką nt. kierunku rozwoju sektora nowych technologii, zarówno od strony technicznej, jak i biznesowej.

Zasłużony tytuł

Wyróżnienie Ubiquiti w konkursie na producenta roku nie jest niespodzianką. Poziom oferowanych rozwiązań i konsekwencja w dostarczaniu coraz nowszych technologii jest domeną firmy, co widać po jej rosnącej popularności. Wydarzenie było świetną okazją do zaprezentowania nowości, które mają pojawić się w ofercie w 2017 roku.

Zapowiedź na 2017 rok

Wśród nowych rozwiązań  znajdzie się m.in. kolejny przedstawiciel flagowej serii UniFi – UAP AC HD, dwa modele switchy UniFi – US-8-60W i US-8, ultranowoczesny system off-grid SolarBeam dla WISP, AirFiber 5 LTU oraz GPON OLT i ONT. Fani marki ze zniecierpliwieniem czekają na pojawienie się urządzeń na rynku. Producent zapowiedział, że wkrótce przedstawi więcej szczegółów na ich temat.Adam Wawrzynek, nasz ekspert od rozwiązań Ubiquiti.

Wsparcie fachowców

Pełną ofertę rozwiązań Ubiquiti znajdziecie na www.senetic.pl. Zachęcamy do zapoznania się z produktami i kontaktu z naszymi certyfikowanymi specjalistami pod nr tel. +48 32 420 92 40 lub mailem networking@senetic.pl.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.