0

Totolink – nowość w ofercie Senetic

totolink-logoJeszcze więcej nowości w naszej ofercie. Miło nam poinformować, że do grona naszych rozwiązań sieciowych właśnie dołączyły produkty Totolinkroutery, adaptery, extendery, anteny i switche.

Producent systematycznie rozwija swoje portfolio, łącząc innowacyjne rozwiązania z atrakcyjną ceną. To sprawiło, że w ciągu zaledwie kilku lat urządzenia stały się popularne nie tylko w Chinach, gdzie są produkowane, ale niemalże na każdym kontynencie. Stawiając na profesjonalistów o wysokich kwalifikacjach, firma rozwinęła sektor nowoczesnych produktów sieciowych. Dostarcza rozwiązania sprawdzające się zarówno w środowiskach domowych, jak i większych – korporacyjnych i przemysłowych.

Router A2004NS/ materiały producentaZastanawiając się nad wyborem wydajnych rozwiązań sieciowych, warto wziąć pod uwagę ofertę Totolink, która poza wysoką jakością wyróżnia się też rozsądną ceną. Szczególną popularnością cieszą się zwłaszcza routery piątej generacji A2004NS. Rozwiązania działają w dwóch pasmach, zapewniając prędkość do 1167 Mbps. Są wyposażone w pięć portów gigabitowych, cztery anteny o wysokim zysku i jeden port USB 2.0, dostarczając stabilny sygnał dla przewodowych i bezprzewodowych połączeń.

Poza funkcjonalnymi routerami oferta producenta obejmuje także adaptery USB, zapewniające wysoką prędkość transmisji i stabilną współpracę z routerami i punktami dostępowymi oraz extendery, które zwiększają zasięg sieci bezprzewodowej w trudnych warunkach. Totolink dostarcza również inteligentne switche, przystosowane do pracy w małych i średnich biurach oraz anteny dookólne.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta na senetic.pl. Nasi specjaliści czekają na Wasze pytania pod nr tel. +48 32 420 92 40 i e-mailem networking@senetic.pl.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.