0

Senetic ze statusem Veeam Silver ProPartner

veeamSenetic rozpoczął kolejny poziom współpracy z firmą Veeam, uzyskując status Veeam Silver ProPartner. To dla nas duży sukces, który przełoży się na szereg korzyści dla naszych klientów.

Veeam oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu dostępności, zarządzania danymi oraz zarządzania wirtualizacją. Produkty zapewniają ciągłość biznesową przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Rozwiązania gwarantują szybki proces odzyskiwania, wykorzystanie potencjału danych i pełny wgląd w środowisko, a także minimalizują ryzyko związane z utratą danych. Dostarczane produkty są dedykowane zarówno małych firmom, jak i dużym przedsiębiorstwom.

Uzyskanie statusu Veeam Silver ProPartner oznacza wiele korzyści, przede wszystkim jednak pozwala stać się zaufanym doradcą w zakresie proponowanych przez Veeam rozwiązań. Nowy poziom współpracy z firmą Veeam wiąże się także z wyższym poziomem specjalizacji naszego zespołu i zaawansowanym doradztwem oraz korzystniejszą ofertą dla naszych klientów.

Rosnąca popularność produktów Veeam wiąże się z dostarczaniem rozwiązań spełniających oczekiwania klientów i zapewnieniem stałej dostępności oraz wskaźników czasu i punktu przywracania (RTPO), które nie przekraczają 15 minut dla wszystkich aplikacji i danych. Proponując niezawodne i sprawdzone rozwiązania, firma dąży do rozwoju środowiska wirtualnego, dopasowując oferowane oprogramowanie do potrzeb odbiorców. Veeam stawia na innowacyjne podejście, które jest kluczowym elementem obecnie funkcjonujących i dążących do rozwoju firm.

Kontakt

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Veeam na Senetic.pl oraz do kontaktu telefonicznego +48 32 420 92 00 lub mailowego info@senetic.pl z naszymi specjalistami, którzy pomogą w wyborze odpowiedniego rozwiązania.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Agnieszka Radwańska

Odkąd rozpoczęła swoją przygodę z branżą IT, innowacyjne rozwiązania oraz technologiczne nowinki stały się głównym centrum zainteresowania. Najnowszymi informacjami oraz ciekawostkami ze świata nowoczesnych technologii chętnie dzieli się z innymi użytkownikami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.