0

Pantum, Printé, Black Point – Senetic poszerza ofertę

Wśród nowych rozwiązań w Senetic znajdziemy m.in. drukarki Pantum/ Źródło: Materiały producentaKolejne zmiany, jeszcze więcej produktów. Tym razem do naszej oferty dołączyły rozwiązania Pantum, Printé i Black Point, m.in. drukarki laserowe, urządzenia wielofunkcyjne oraz materiały eksploatacyjne – tonery, taśmy i zestawy do napełnień.

Rynek druku, analogicznie do całego segmentu nowych technologii, dynamicznie się zmienia, oferując większą elastyczność i bezpieczeństwo. W odpowiedzi na rosnące wymagania odbiorców, producenci dostarczają urządzenia na coraz wyższym poziomie. W naszej ofercie od niedawna można znaleźć rozwiązania tych, u których wysoka jakość idzie w parze z korzystną, przystępną ceną.

Pantum

Drukarki Pantum są oferowane w trzech seriach – P2500, P3500 i M6500. Każda z nich jest dedykowana innemu zastosowaniu – od niewielkiego domowego biura po środowiska biznesowe i korporacyjne, w których poza drukiem wymaga się również kopiowania, skanowania i faksowania. Urządzenia są wyposażone w szereg funkcjonalności, które ułatwiają codzienną pracę (np. Wi-Fi w standardzie). Ich konkurencyjność wynika także z dużych dopuszczalnych obciążeń i niskiej awaryjności. Jak podaje producent, podstawowy model – P2500W – zapewnia wydajność na poziomie 20 tysięcy stron miesięcznie. Niezawodność rozwiązań została potwierdzona w restrykcyjnych testach obciążeniowych. Jest również doceniana w branżowej prasie – model M6550NW zyskał miano najlepszego urządzenia wielofunkcyjnego do 500 zł (więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ). Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na Senetic.pl.

Black Point i Printé

Do naszej oferty dołączyły także rozwiązania Black Point i Printé. Portfolio producentów obejmuje alternatywne materiały eksploatacyjne do drukarek, m.in. tonery laserowe, wkłady atramentowe, zestawy do napełnień, rolki TTR, bębny drukarkowe czy taśmy barwiące. Rozwiązania cechuje ponadprzeciętna wydajność i atrakcyjna cena. Innowacyjne podejście marki Black Point – poza funkcjonalnościami – jest zauważalne w procesie produkcyjnym, do którego wykorzystuje materiały pochodzące z recyklingu. Producent doczekał się wielu wyróżnień za jakość i działania na rzecz ekologii. Wszystkie rozwiązania znajdziecie na Senetic.pl. Zapraszamy!

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.