0

Senetic na Advanced Security Systems. Wrażenia po konferencji

Senetic na konferencji Advanced Security Systems.30 września w Warszawie odbyła się konferencja z cyklu Advanced Security Systems. Nasi eksperci poruszyli na niej temat wydajnych sieci Wi-Fi tworzonych w oparciu o produkty Ubiquiti. Wydarzenie było doskonałą okazją do poznania nowych rozwiązań i skonfrontowania swoich doświadczeń z innymi.

Konferencja była ostatnim tegorocznym spotkaniem z cyklu Advanced Security Systems, który adresowany jest do administratorów, managerów i specjalistów z branży IT. Celem wydarzenia było zaprezentowanie najciekawszych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa sieci teleinformatycznych. Uczestnicy mieli okazję poznać je w praktyce podczas pokazów oraz porozmawiać na ich temat podczas dyskusji z prowadzącymi.

Eksperci Senetic podczas prezentacjiWystąpienia były podzielone na trzy bloki tematyczne. Pierwszy z nich – „Od przedszkola do Opola, czyli jak w oparciu o produkty Ubiquiti zbudować szyte na miarę sieci Wi-Fi. Praktyczny dobór rozwiązań i ich konfiguracja zarówno w małych biurach i na dużych przestrzeniach” – dotyczył odpowiedniego doboru rozwiązań umożliwiających budowę sieci Wi-Fi. Prezentację poprowadzili eksperci Senetic – Łukasz Bojar, nasz dyrektor handlowy i Mateusz Grela, zajmujący się u nas sieciami komputerowymi. Podczas spotkania wytłumaczyli, jak odpowiednio dobrać i skonfigurować rozwiązania Ubiquiti w zróżnicowanych środowiskach.

Kolejne prelekcje zostały przeprowadzone przez firmy Anzena i DAGMA. Przedstawiciele pierwszej z nich zaprezentowali najważniejsze technologie związane z odzyskiwaniem danych na przykładzie systemu StorageCraft ShadowProtect SPX. Ostatnie wystąpienie dotyczyło współczesnych wymagań administratorów względem systemów ochrony przed szkodliwym oprogramowaniem i czynnikiem ludzkim na przykładzie oprogramowania ESET i narzędzia szyfrującego Deslock+.

Prezentowane na konferencji rozwiązania UbiquitiKonferencja zgromadziła liczne grono słuchaczy – specjalistów od bezpieczeństwa informatycznego i ochronny danych firmowych, przedstawicieli firm oferujących outsourcing IT oraz integratorów i resellerów systemów bezpieczeństwa. Spotkanie było doskonałą okazją do skonfrontowania swojej wiedzy i doświadczenia z innymi. Poruszane tematy zostały przygotowane w oparciu o oczekiwania uczestników ubiegłorocznej edycji wydarzenia.

Jeśli zainteresował Was temat zaprezentowany przez naszych ekspertów, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem pod nr tel. +48 32 420 92 40 i e-mailem networking@senetic.pl. Pełną ofertę rozwiązań Ubiquiti znajdziecie TUTAJ. Zapraszamy!

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.