1

Ubiquiti EdgePower: Maksymalna wydajność systemu EdgePoint

EdgePower to najnowsza propozycja Ubiquiti/ fot. materiały producentaPoznajcie EdgePower. Rozwiązanie stanowi niezawodne źródło zasilania dla modeli EdgePoint EP-R8 i EP-S16 oraz dedykowanych urządzeń PoE.

Najnowszy projekt Ubiquiti wyróżnia uniwersalny modułowy design. Produkt jest wyposażony w dwie kieszenie na urządzenia zasilające. Jedna z nich posiada moduł AC-DC 54V, 150W. Drugiej dedykowane są opcjonalne modele AC-DC lub DC-DC.

Ubiquiti EdgePower/ fot. materiały prouducenta

Dla uzyskania dodatkowej mocy lub zapewnienia redundancji zaleca się zastosowanie dwóch modułów, które wspólnie osiągają 300W mocy wyjściowej lub wykorzystanie jednego jako tzw. hot spare (mechanizm zabezpieczający) oferującego 150W z automatycznym backupem.

Budowa Ubiquiti EdgePower/ fot. materiały producenta

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi konfiguracyjnemu zarządzanie rozwiązaniami zasilającymi jest łatwe i szybkie. Dla zdalnego monitoringu i konfiguracji można je też podłączyć do LAN.

Łatwa konfiguracja i monitoring/ fot. materiały producenta

 

Dodatkową zaletą rozwiązania jest wysokiej jakości przewód zasilający. Produkt dostarcza niezawodne zasilanie do urządzeń EdgePoint. Oferuje 12 AWG (znormalizowany system średnic) miedzianych przewodów, które sprawdzają się w każdych warunkach pogodowych i są ognioodporne.

Wytrzymałe przewody EdgePower/ fot. materiały producenta

Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem, który chętnie przedstawi ofertę Ubiquiti i pomoże wybrać odpowiedni model (tel.: +48 32 420 92 40, e-mail: networking@senetic.pl). W trosce o najwyższą jakość obsługi nasi specjaliści systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje, czego potwierdzeniem są zdobyte certyfikaty, z którymi możecie się zapoznać na naszej stronie. Zapraszamy!

Przykładowe zastosowanie EdgePower/ fot. materiały producenta

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Liczba komentarzy: 1

  1. Dzięki za rzetelny artykuł. Na pewno skontaktuję się telefonicznie, żeby dowiedzieć się więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.