0

Senetic w sztafecie Katowice Business Run, czyli wszyscy jesteśmy zwycięzcami

Zespół Senetic na Katowice Business Run 2016.Tegoroczna edycja sztafety Katowice Business Run za nami. Nie zabrakło emocji, dobrej zabawy i adrenaliny. Dzięki świetnej formie naszych zespołów możemy pochwalić się 87 i 93 lokatą. Jednak bez względu na wynik, w tej imprezie wszyscy są zwycięzcami i wszyscy mają wspólny cel. I nie chodzi tu wcale o miejsce w czołówce, a pomoc tym, którym jest w życiu trudniej – podopiecznym fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty.

 

Zespół Senetic w akcji. Na zdjęciu Agnieszka, na co dzień nasz ERP Business Analyst. Wczoraj w Katowicach, podobnie jak w sześciu innych miastach, odbyła się piąta edycja sztafety Poland Business Run. Organizatorzy tegorocznego wydarzenia przygotowali ponad 20 tys. pakietów startowych. Na terenie Doliny Trzech Stawów pojawiło się 365 drużyn, w tym dwie nasze – Senetic Team i Senetic Speed Power. To nasz drugi start w imprezie. Każdy zawodnik dał z siebie wszystko, dzięki czemu zespoły znalazły się na 87 i 93 pozycji, pokonując dystans 5×3800 metrów w czasie – odpowiednio – 1:31:05 i 1:31:33. Na podium znalazł się Śląski Wydział Biegowy NFZ #1 (01:12:22) oraz drużyny angelo by Vienna House Katowice (01:14:45) i ESAB_1 (01:15:11). Tabelę ze wszystkimi wynikami można znaleźć na stronie organizatora.

Nasi zawodnicy wykazali się ponadprzeciętnym duchem walki :) Na zdjęciu Piotrek, który na co dzień pracuje w naszym magazynie.Celem wydarzenia jest pomoc osobom po amputacjach w powrocie do normalnego życia. Dzięki imprezie podopieczni Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty mogą liczyć na dostosowane do ich potrzeb protezy, rehabilitację i pomoc psychologiczną. W tym roku Katowice pobiegły dla Pauliny Zabłockiej, która 8 lat temu straciła w wypadku prawą stopę i musiała przejść amputację lewej nogi. W sztafecie uczestniczył też Grzegorz Kocoł, który jest beneficjentem fundacji i po reamputacji nóg otrzymał protezy, dzięki którym może się swobodnie poruszać. Szacun!

Już teraz zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji. Widzimy się na starcie 🙂

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.