0

Senetic Direct Partnerem Microsoft w programie Cloud Solution Provider

Microsoft Cloud Solution ProviderKolejna dobra informacja. Jako jedna z nielicznych firm możemy pochwalić się wyższym poziomem partnerstwa z Microsoft w ramach programu Cloud Solution Provider. Nowy etap współpracy pozwoli nam kompleksowo spełniać oczekiwania klientów i zadbać o wsparcie.

Poziom Direct Partner stawia nas na uprzywilejowanej pozycji, co ma bezpośredni wpływ na oferowane klientom rozwiązania chmurowe i tworzenie długofalowej relacji. W ramach programu oferujemy m.in. usługi Office 365, Microsoft Azure, Dynamics CRM Online, Enterprise Mobility Suite, Visio, Project czy Intune.

Komfort i intuicyjne zarządzanie

– Dla klienta to przede wszystkim wygoda, przejrzystość i szybkość w dostarczaniu rozwiązań. Wystarczy kilka kliknięć myszą, kilka minut, żeby – przykładowo – dodać kolejną licencję dla nowego pracownika. Dla porównania – w kanale OPEN proces ten trwał ok. 24 h. Dużym atutem jest również forma rozliczenia, ponieważ klient na początku miesiąca otrzymuje jedną fakturę z rozpisanymi usługami (także od innych producentów) – tłumaczy Konrad Nieboj, nasz Microsoft Cloud Team Leader.

Rozwój i wsparcie

Kluczowe partnerstwo pozwala naszym klientom na optymalizację procesów biznesowych. Zapewnia im łatwe i szybkie dodawanie kolejnych licencji oraz elastyczny i w pełni bezpieczny system zarządzania. To także wyjątkowo korzystne ceny, profesjonalna pomoc techniczna i szereg nowych usług – migracji poczty, wdrożeń czy szkoleń.

Szeroka oferta

To jednak nie wszystko. Kolejnym etapem działań w obszarze cloud będzie rozwinięcie oferty o innych producentów oraz proponowanie jej za granicą. Aby zapoznać się z dostępnymi usługami i skorzystać z profesjonalnej pomocy naszych specjalistów, zapraszamy na www.senetic.pl. Na stronie www.office365.senetic.pl znajdziesz szczegółowe informacje nt. pakietów Office, sprzedawanych w ramach programu CSP. Zachęcamy również do skontaktowania się z naszym zespołem pod nr tel. +48 32 420 92 11 lub e-mailem microsoft@senetic.pl.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.