1

Pracownicy Facebooka z Office 365

Pracownicy Facebooka będą mieć do dyspozycji m.in. pocztę elektroniczną/ MicrosoftFacebook zdecydował się na udostępnienie pracownikom usługi Office 365. Koncern chce usprawnić ich działania, wprowadzając m.in. aplikację obsługującą pocztę elektroniczną oraz kalendarz. Tim Campos, CIO Facebooka, podczas prezentacji na konferencji Worldwide Partner w Toronto, zachwalał narzędzia biurowe Microsoftu, wskazując na ich szybkość, wpisującą się w oczekiwania współczesnych odbiorców.  

Z rozwiązań Microsoftu będzie korzystać aż 13 tysięcy pracowników. Gigantowi społecznościowemu zależało m.in. na kalendarzu i sprawnej obsłudze poczty elektronicznej. Decyzja Facebooka potwierdza, że mimo dynamicznego rozwoju technologii i intensywnych prac nad udoskonalaniem obecnych narzędzi, potencjał poczty elektronicznej rośnie, a Office 365 wyróżnia się na rynku bezkonkurencyjną jakością.

CIO Facebooka wskazał, że filozofią serwisu jest dostarczanie narzędzi pozwalających pracownikom na pracę w sposób, jaki preferują, na urządzeniach, z których wolą korzystać. Zaznaczył, że działanie Office 365 zarówno z rozwiązaniami PC, jak i Mac czy iPhone, doskonale spełnia te potrzeby. Tłumaczył, że nowe narzędzia pomogą pracownikom firmy uporać się z ogromem danych, a szybkość i innowacyjność aktualizowanych funkcji i aplikacji podniesie ich produktywność.

Office 365 skutecznie usprawnia działanie firm na całym świecie. Jest dostępny w kilku dostosowanych do indywidualnych potrzeb pakietach. Oszczędza czas, dba o bezpieczeństwo danych, umożliwia zdalną współpracę, wspiera optymalną organizację pracy i pozwala mieć wszystkie dokumenty zawsze pod ręką. Zajrzyj na https://office365.senetic.pl/ i przekonaj się, jak wiele (za niewiele) zyskasz, stawiając na usługę wykorzystywaną przez najlepszych. Nasi specjaliści czekają na Twoje pytania pod nr tel. +48 32 420 92 15 i e-mailem office365@senetic.pl.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Liczba komentarzy: 1

  1. Czyli jednak partnerstwo biznesowe. Za czasów startupu Microsoft chciał wykupić Facebooka za 15 mld dolarów. Jednak czasem dobrze być nieugiętym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.