0

Lenovo, MikroTik, Ever – nowe marki w ofercie Senetic

lenovo logoW ostatnich tygodniach poszerzyliśmy ofertę naszego sklepu o produkty 3 nowych producentów – MikroTik, Ever oraz Lenovo.

MikroTik to firma z siedzibą na Łotwie zajmująca się produkcją sprzętu i oprogramowania sieciowego. Oferujemy szeroką gamę produktów tej marki, poczynając od jej sztandarowych pozycji jak routery RouterBOARD po switche, anteny paraboliczne, zasilacze i komplet akcesoriów. Produkty MikroTik sprawdzają się zarówno w rozwiązaniach biznesowych jak i w zastosowaniu domowym.

Kolejną z nowości są systemy zasilania produkcji polskiej firmy Ever. Rodziny zasilaczy Duo II, Eco, Sinline i Powerline doskonale sprawdzają się w zabezpieczaniu przed zagrożeniami związanymi z przepięciami i wahaniami napięcia, każdego rodzaju sprzętu elektronicznego – od domowych drukarek po firmowe serwery.

Od dziś do grona firm, których produkty można nabyć na senetic.pl dołączyło także Lenovo, które obecnie uważane jest za największego na świecie producenta komputerów osobistych. Oferujemy sprawdzone i cieszące się wielkim uznaniem na całym świecie stacje robocze, laptopy, monitory, macierze dyskowe, a także akcesoria komputerowe dostępne w bardzo konkurencyjnych cenach. Sprawdź pełną ofertę Lenovo.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Senetic.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.