0

Rozwiązania VMware w promocyjnych cenach

Promocja VMware w SeneticJeśli zastanawialiście się nad przejściem do vSphere 6 Enterprise Plus, teraz macie okazję, by zrobić to na wyjątkowo korzystnych zasadach! Producent właśnie poinformował o promocji, którą objęty jest upgrade. Akcja jest ograniczona czasowo.

Promocja obowiązuje od 1 lipca do 26 grudnia 2016. Nowymi, niższymi cenami objęty jest upgrade vSphere 6 Enterprise do vSphere 6 Enterprise Plus (VS6-ENT-EPL-UG-PRO) oraz upgrade vSphere 6 with Operations Management Enterprise do vSphere 6 with Operations Management Enterprise Plus (VS6-OENT-OEPL-UG-PRO). Oferta jest tym bardziej atrakcyjna, że od jutra część wersji nie będzie już dostępna (vSphere Enterprise, vSphere with Operations Manager (vSOM) Standard and Enterprise edition). Klientom, którzy nie zdecydują się na aktualizację, VMware zapewnia możliwość wykupienia wsparcia do marca 2020 roku.

Nowe możliwości, szybszy rozwój

Zaktualizowana wersja oferuje pełną gamę funkcjonalności vSphere, włącznie ze switchem dystrybucyjnym (VDS), który zapewnia scentralizowany interfejs, pozwalający m.in. na uproszczoną konfigurację i monitoring. Dostarcza też rozwiązań z kategorii profilu hosta zawierającego ustawienia konfiguracyjne współdzielone w grupie hostów VMware vSphere oraz auto deploy. Nowe funkcje podnoszą dostępność i wydajność aplikacji, pomagając przerobić centra danych w środowiska chmurowe o znacznie uproszczonej strukturze. Edycja vSphere with Operations Management Enterprise Plus przenosi tradycyjny vSphere na wyższy poziom, wyróżniający się inteligentnymi operacjami i zaawansowanym zarządzaniem.

W razie dodatkowych pytań związanych z ofertą producenta, nasi specjaliści czekają na Was pod nr tel. +48 32 420 92 13 i e-mailem virtualization@senetic.pl. Jako certyfikowany VMware Premier Partner zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie. Zachęcamy do zapoznania się z szerokim portfolio w senetic.pl. Szukając rozwiązań w atrakcyjnych, niższych cenach warto też zajrzeć do naszych wyprzedaży. Zapraszamy!

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.