0

wAP ac, Groove 52 ac – nowości w ofercie firmy MikroTik

Rozwiązanie wAP ac jest dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych/ fot. materiały producentaFirma MikroTik przyzwyczaiła użytkowników do nowoczesnego sprzętu sieciowego o bezkompromisowej jakości. Tym razem również nie zawiodła. Wprowadzając na rynek nowe rozwiązania udowodniła, że można lepiej. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi propozycjami producenta.

Pierwszym z nowych rozwiązań jest model wAP ac, wodoodporny bezprzewodowy punkt dostępowy w kompaktowej formie, który jest dedykowany zwłaszcza urządzeniom mobilnym. Produkt doskonale sprawdza się w instalacjach zewnętrznych, np. w ogrodzie, na werandzie czy jakimkolwiek innym miejscu, w którym wymagany jest bezprzewodowy dostęp z telefonu czy komputera. Urządzenie jest wyposażone w port Gigabit Ethernet, wspiera technologię 802.11ac i może pracować jednocześnie w częstotliwościach 2.4 i 5 GHz. wAP ac wyróżnia się dyskretną, minimalistyczną formą. Może być zamocowany na dowolnej ścianie, suficie lub słupie. Rozwiązanie jest dostępne w senetic.pl.

Groove 52 acTo jednak nie wszystko. Producent wprowadził do oferty Groove 52 ac, najmniejszy z modeli zewnętrznych, który jest odporny na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych i gotowy do użycia od razu po odpakowaniu. Rozwiązanie jest wyposażone w port Gigabit Ethernet i wspiera częstotliwości 2.4 oraz 5 GHz. Nowy port pozwala na pełne wykorzystanie szybkiego połączenia bezprzewodowego 802.11ac. Producent udostępnił dwa modele – Groove dla połączeń CPE i PtP oraz Groove A, który wspiera także tryb AP. Urządzenie posiada wbudowane złącze N oraz punkt pozwalające na podłączenie bezpośrednio do anteny. Wskaźniki LED ułatwiają instalację. Model AP (A) zawiera wielokierunkową antenę Dual Band 2.4/5 GHz (6 dBi 2.4 GHz, 8 dBi 5 GHz), dzięki czemu może być wykorzystany zaraz po wyciągnięciu go z pudełka lub z dowolną anteną. Znajdziecie je w naszym sklepie.

Producent zaktualizował swoją ofertę także o nową wersję popularnej karty mini PCI R52HnR52HnD, która pracuje zarówno w 2.4, jak i 5 GHz, posiada większą moc – 400 mW i ulepszone zabezpieczenie przed wyładowaniami (+/- 15 kV). Poszerzył ją także o zaawansowany system mocujący dla urządzeń LHG quickMOUNT pro, który wyróżnia się zastosowaniem specjalnego materiału anvilNITE. Tych oraz innych rozwiązań MikroTik szukajcie na senetic.pl. Zachęcamy też do kontaktu z naszym zespołem, który pomoże Wam wybrać najlepsze rozwiązania (tel.: +48 32 420 92 40, e-mail: networking@senetic.pl).

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.