0

Veritas Software – nowy producent w ofercie Senetic

Veritas logoNowości ciąg dalszy! Miło nam poinformować, że nasza oferta właśnie poszerzyła się o zaawansowane rozwiązania Veritas. Firma skupia się na skutecznym odzyskiwaniu danych i tworzeniu kopii zapasowych. Idealnie wpisuje się w potrzeby współczesnego świata, w którym podstawą jest informacja.

Oferowane przez Veritas rozwiązania pozwalają firmom w pełni wykorzystać potencjał wynikający z informacji. Sprawdzają się w największych, najbardziej złożonych środowiskach heterogenicznych na świecie. O ich jakości świadczy współpraca producenta z większością firm z listy Fortune 500.

Bezpieczny backup

Producent zapewnia skuteczny backup, który sprawdza się w strukturach na całym świecie. Rozwiązania znacznie skracają czas poświęcany na te czynności. Oferta wyróżnia się elastycznością, intuicyjną obsługą i łatwością korzystania – wszystko odbywa się za pomocą ujednoliconego narzędzia. Wykonywanie kopii zapasowych jest dzięki niemu łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej, niezależnie od wykorzystywanego środowiska. Backup Exec jest dedykowany środowiskom wirtualnym działającym na VMware, Hyper-V, Citrix, maszynach opartych o Microsoft czy Linux oraz krytycznych aplikacjach i bazach danych, takich jak Exchange, SQL, SharePoint, Active Directory Enterprise Vault, Oracle czy Lotus Domino.

Skuteczne przywracanie

System Recovery minimalizuje przestoje i ryzyko utraty danych. Umożliwia łatwe odzyskiwanie plików i folderów, wiadomości, zasobów SharePoint, dokumentów oraz kompletnych systemów w ciągu kilku minut. Rozwiązanie znacznie minimalizuje czas przestojów, pozwalając uniknąć strat. To ogromna oszczędność kosztów sprzętowych. Szybkie, zautomatyzowane i elastyczne działanie to pewność niezawodnego procesu odzyskiwania, któremu warto zaufać. System Recovery sprawdza się w zróżnicowanych środowiskach. Jest dostępny w wersjach Desktop Edition, licencjonowanej na stacje robocze, Small Business Server Edition, licencjonowanej na serwer (z Granular Restore Option), Virtual Edition, licencjonowanej na host i Linux Edition, licencjonowanej na serwer.

Szeroki wybór

Rozwiązania Veritas to pewność ochrony i właściwego zarządzania zasobami. Oferta producenta obejmuje szeroki wybór opcji licencjonowania, dzięki czemu każdy znajdzie model odpowiadający potrzebom danej struktury. Na naszej stronie znajdziecie m.in. serie Backup Exec Agent for Applications and Databases, Backup Exec Agent for Linux, Backup Exec Agent for VMware and Hyper-V, Backup Exec Agent for Windows, Backup Exec Agent remote Media for Linux Servers, Backup Exec Capacity Edition, Backup Exec Deduplication Option, Backup Exec Library, Expansion Option, Backup Exec Server Edition, Backup Exec V-Ray Edition, System Recovery Linux Edition, System Recovery Server Edition, System Recovery Virtual Edition oraz System Recovery Desktop Edition. Po więcej zapraszamy na senetic.pl!

Veritas - nowy producent w ofercie Senetic

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.