0

Poszerzamy ofertę o nowe rozwiązania MikroTik

Nowości MikroTik - RB962UiGS-5HacT2HnT, RB952Ui-5ac2nD, RB3011UiAS-RM, RBmAPL-2nDMikroTik, łotewski producent sprzętu sieciowego, którego rozwiązania są dostępne w naszej ofercie, nie zwalnia tempa. Właśnie wprowadził na rynek kolejne urządzenia. RB962UiGS-5HacT2HnT i RB952Ui-5ac2nD to niewielkie routery z obsługą AC, RB3011UiAS-RM jest następcą niezwykle popularnego modelu RB2011UiAS-RM, natomiast RBmAPL-2nD to bardzo kompaktowy, najmniejszy w ofercie MikroTik punkt dostępowy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami!

RB962UiGS-5HacT2HnT i RB952Ui-5ac2nD to małe routery o dużych możliwościach. Jako uniwersalne urządzenia bezprzewodowe świetnie uzupełniają środowiska domowe i biura. Rozwiązania obsługują standard AC. Dzięki wysokiej wydajności z powodzeniem sprawdzają się na dużych obszarach, eliminując problem tzw. martwych stref.

Kolejną nowością jest następca bardzo popularnego w ofercie MikroTik multifunkcjonalnego routera RB2011UiAS-RM – model RB3011UiAS-RM.

RBmAPL-2nD

RBmAPL-2nD/ fot. materiały producenta

W urządzeniu zastosowano procesor w technologii ARM, dzięki czemu zapewnia niespotykaną dotąd wydajność. Jest wyposażone w 10 gigabitowych portów Ethernet, SFP i USB 3.0.

Interesującą nowością jest także niezwykle kompaktowy bezprzewodowy punkt dostępu RBmAPL-2nD, który jest niewiele większy od pudełka zapałek. Dzięki swoim wymiarom rozwiązanie świetnie sprawdza się w podróży, poprawiając jakość sygnału i rozszerzając dostęp do sieci hotelowej. Może również służyć jako proste narzędzie konfiguracji dla serwerów. Magnes i wbudowana podstawka sprawiają, że model nie sprawia żadnych problemów z instalacją.

Kolejne nowości

RBLHG-5nD

RBLHG-5nD/ fot. materiały producenta

To jednak nie wszystkie premiery zapowiadane przez MikroTik. Już za miesiąc w ofercie pojawią się modele RBLHG-5nD i RBMetalG-52SHPacn, z którymi można się u nas zapoznać już teraz. Pierwszy z nich to innowacyjny Light Head Grid ze zintegrowaną anteną, natomiast drugi – wodoodporne, wytrzymałe rozwiązanie bezprzewodowe do zastosowań zewnętrznych o wysokiej mocy wyjściowej.

Wszystkie urządzenia są dostępne na www.senetic.pl. Zapraszamy i zachęcamy do skontaktowania się z naszymi ekspertami pod nr tel. +48 32 420 92 40 i e-mailem network@senetic.pl.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.