5

UAP-IW – nowość w ofercie Ubiquiti

UAP-IW - nowe urządzenie In-Wall w ofercie UbiquitiFirma Ubiquiti poszerzyła ofertę urządzeń UniFi o funkcjonalne rozwiązanie In-Wall. Produkt umożliwia łatwą i szybką rozbudowę sieci, zarówno w środowisku domowym, jak i w biurze.

UAP-IW na pierwszy rzut oka przypomina standardowe ścienne wejście RJ-45, oferuje jednak dużo większe możliwości. Po wewnętrznej stronie jest wyposażone w gniazdo RJ-45, pozwalające na podłączenie skrętki. Dzięki temu nie wymaga stosowania specjalnych narzędzi, z czym można się zazwyczaj spotkać w innych tego typu rozwiązaniach. Urządzenie jest zasilane w standardzie POE 802.3af (48 V), co dodatkowo ułatwia jego instalację. Posiada dwa gniazda sieciowe. Jedno z nich dysponuje dodatkowym zasilaniem PoE, umożliwiającym podłączenie innych elementów, np. telefonów VoIP. Produkt gwarantuje większą funkcjonalność i diagnostykę w razie ewentualnych awarii. Oferuje dokładniejszy opis topologii sieci i sprawne zarządzanie ruchem generowanym przez użytkowników.

Największą zaletą modelu In-Wall jest wbudowany punkt dostępu, który współpracuje z innymi produktami z serii UniFi. Zapewnia to nie tylko ogromne możliwości rozbudowy, ale także intuicyjne zwiększenie funkcjonalności sieci. Dzięki wsparciu UniFi Controller urządzenie pozwala na sprawne i efektywne zarządzanie siecią, ułatwiając równomierne pokrycie wybranych pomieszczeń siecią Wi-Fi.

UAP-IW to gwarancja wysokiej jakości połączenia

Poza szerokimi funkcjonalnościami In-Wall wyróżnia się także minimalistycznym, estetycznym wykończeniem, dzięki czemu łatwo dopasowuje się do przestrzeni, w której jest wykorzystywany. Produkt  jest sprzedawany pojedynczo i w zestawach po 5 sztuk. Każdy z nich zawiera pakiet niezbędnych do montażu elementów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją i funkcjonalnościami UAP-IW i UAP-IW-5 na senetic.pl. Poza korzystnymi cenami oferujemy również fachową pomoc naszych specjalistów.

 

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Liczba komentarzy: 5

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.